Jak pozbyć się siwej brody? To pytanie, które wcześniej czy później, zadaje sobie każdy mężczyzna. Proces utraty pierwotnego koloru włosów, brody czy też wąsów związany jest z coraz mniejszym wydzielaniem melaniny w organizmie. Postępujący proces starzenia się w dużym stopniu uzależniony jest od czynników genetycznych, na które nie mamy wpływu. Wiele osób nie potrafi jednak pogodzić się z przemijającym czasem, a pierwsze oznaki starzenia wprowadzają je w ogromne kompleksy. 

Sposoby na siwą brodę. W przypadku włosów skłaniamy się do ich farbowania, jeśli chodzi o zarost jest podobnie. Obok odżywek i olejków, przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji zarostu, warto zaopatrzyć się również w żel koloryzujący. To najlepsze rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą zachować swój naturalny kolor, a tym samym powstrzymać rozwój szpakowatej brody lub wąsów. 

Żel koloryzujący do brody: Just For Men

Koloryzujący żel Just For Men może być aplikowany na wąsy, brodę lub baczki. W składzie kosmetyku znajdziemy m.in. witaminę E, proteiny, aloes i rumianek. Specjalna formuła żelu w bezpieczny sposób pokrywa siwe końce, ale również odżywia i zmiękcza zarost podczas koloryzacji. Miliony zadowolonych klientów pokochało ten produkt przede wszystkim za jego wręcz błyskawiczną skuteczność - pierwsze efekty są zauważalne już po 5 minutach od zastosowania. Kolor utrzymuje się do momentu odrastania poszczególnych włosków. 

Kupicie?