Kilka tygodni temu pisaliśmy o 41-latce z Tajwanu, która szturmem podbiła internet. Jak to zrobiła? Wszyscy zachwycają się jej młodzieńczą urodą - Lure Hsu wygląda jak jej własne córki! Jej recepta to kremy z wysokim filtrem, picie dużej ilości wody i kawy, a także jedzenie samych owoców i warzyw. Azjatka nie ukrywa, że też trenuje, a w jej codziennym jadłospisie przeważa błonnik i białko. Okazuje się, że ten fenomen ma także swoją męską wersję.

Poznajcie Chuando Tana. Singapurczyk jest znanym fotografem mody oraz gwiazd. Na swoim koncie ma sesje dla ELLE, Jalouse, Muse, L'Officiel, czy Harper's Bazaar. Chuando jest także współautorem okładki płyty Janet Jackson "Discipline" (2008 rok). Co więcej, ma 50 lat, ale jego wygląd na to nie wskazuje. Nikt nie dałby mu więcej niż dwadzieścia kilka lat! Niemożliwe? A jednak. Współwłaściciel firmy ChuanDo & Frey ma już ponad 220 tysięcy fanów na instagramie, ale sądzimy, że to już kwestia czasu aż zdobędzie pół miliona obserwatorów. W latach 80. i 90. był jednym z najpopularniejszych modeli w swoim kraju, próbował także swoich sił w świecie muzyki pop.

Oprócz świetnych genów, Chuando Tan sporo ćwiczy (co widać), a także unika kąpieli późną nocą, czy wczesnym rankiem. W jego menu znajdziecie np. potrawę o nazwie kurczak Hajnan. To tradycyjna potrawka z drobiu, którą gotuje się w niskiej temperaturze (poniżej wrzenia) i podawana jest z ryżem.

Singapurczyk ma 50 lat, a wygląda na 20! Zobacz zdjęcia >>