W ramach drugiej odsłony akcji Show Your Natural Beauty marka Guess wyruszyła na poszukiwania ciekawych, intrygujących i wyjątkowych kobiet. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji SYNB, tym razem nie liczył się wygląd, ale wyróżniająca się osobowość – wyjątkowa pasja, oryginalny zawód, niezwykły talent lub pomysł na życie, na który sami byśmy nie wpadli. Marka Guess chciała w ten sposób pokazać, że kobiecość nie ma jednej definicji, a różnorodność jest nie tylko piękna, ale i pożądana. Wraz z marką udowodnić to starali się jurorzy akcji SYNB2, a więc Joanna Jędrzejczyk, Anna Skura, Magda Jagnicka i Olivier Janiak, którzy odwiedzili największe miasta w Polsce, aby spotkać się z inspirującymi kobietami w różnym wieku. Na spotkania z nimi przychodziły i nastolatki, i kobiety w kwiecie wieku. Nieraz widywaliśmy nastolatki, które przyprowadzały swoje babcie. I odwrotnie.

Show Your Natural Beauty 2 – castingi

Castingi akcji Show Your Natural Beauty odbyły się w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, a także w Warszawie i przyciągnęły prawdziwe tłumy. Spotkanie z jurorami akcji było tylko jednym ku temu powodem. Drugim były czekające na finalistki akcji nagrody – zakupy w sklepie Guees przy Rodeo Drive w Los Angeles, bilety na festiwal Coachella, a także sesje zdjęciowe z jurorami, które zostały opublikowane na łamach magazynów ELLE MAN, ELLE i GLAMOUR.

W ramach akcji Show Your Natural Beauty 2 jurorzy mieli niełatwy orzech do zgryzienia. Jak z całej rzeszy tak ciekawych i intrygujących kandydatek wyselekcjonować te, które najlepiej oddadzą ideę SYNB2? Każdy z jurorów mógł wybrać tylko jedną dziewczynę. Kto zrobił najlepsze wrażenie i oczarował członków jury?

Show Your Natural Beauty 2 – zwyciężczynie

Olivier Janiak zachwycił się Angeliką Wątor – złotą medalistką Igrzysk Europejskich w szermierce, zawodową żołnierką i radną i to właśnie ją zaprosił na sesję, w której nie zabrakło wątków szermierczych właśnie. Serce Joanny Jędrzejczyk skradła zawodniczka MMA Magdalena Żuchowska. Obie panie połączyły podobne zainteresowania. Magda Jagnicka wybrała Ewelinę Kamińską, która swoje życie poświeciła nauce i doskonaleniu wiedzy naukowej. Anna Skura zaprosiła zaś do wspólnej sesji Małgorzatę Nowakiewicz - licencjonowaną pilot. Jak zatem widać, zwyciężczynie castingów Show Your Natural Beauty 2 to kobiety o ciekawych zawodach i nietuzinkowych pasjach. I to właśnie w nich wyraża się ich prawdziwe piękno!

Show Your Natural Beauty 2 – sesje zdjęciowa

Zgodnie z obietnicą marki Guess, Angelika Wątor, Magdalena Żuchowska, Ewelina Kamińska i Małgorzata Nowakiewicz wzięły udział w sesji zdjęciowej. Każdej ze zwyciężczyń towarzyszył juror, który to właśnie ją wytypował na finalistkę. Sesje zdjęciowe odbyły się w różnych miejscach i zostały opublikowane w różnych magazynach: ELLE MAN, ELLE i GLAMOUR. Zanim jednak po nie sięgniecie, zajrzyjcie do naszej GALERII>>> i zobaczcie, jak w roli modelek wypadły zwyciężczynie castingów Show Your Natural Beauty 2. My jesteśmy zachwyceni i już czekamy na 3 edycję konkursu! Na pewno damy Wam o niej znać!