Show Your Natural Beauty 2 – idea konkursu

Show Your Natural Beauty 2 nie jest bynajmniej konkursem piękności. To oznacza, że nie szukaliśmy kolejnej Miss World, Miss Universe czy aniołka Victoria’s Secret. Show Your Natural Beauty 2 to wyjątkowy na światową skalę konkurs, w którym nie liczą się wzrost, waga czy wygląd. Tutaj pierwsze skrzypce grała osobowość, ciekawa historia, interesująca praca, nietuzinkowe zainteresowania, pasje czy hobby. To właśnie o nich uczestniczki konkursu mogły opowiedzieć nam podczas listopadowych castingów w butikach Guess w czterech miastach Polski. Z dziewczynami spotkało się czworo jurorów, którzy na sile charakteru i ludzkiej osobowości znają się jak mało kto, czyli Magda Jagnicka, Anna Skura, Joanna Jędrzejczyk i redaktor naczelny ELLE MAN - Olivier Janiak. Z kim się mierzyli? 

Do drugiej edycji konkursu marki Guess zgłosiły się setki, dosłownie S-E-T-K-I dziewczyn. Co je przyciągało? Niewątpliwie szansa na spotykanie z naszymi jurorami oko w oko, lecz także szansa na sesję zdjęciową do magazynów ELLE, ELLE MAN i Glamour z jednym z jurorów, wylot na festiwal Coachella z GUESS oraz zakupy w sklepie GUESS na Rodeo Drive. Kto dostąpi tego zaszczytu? O tym bezpośrednio zdecydowali nasi jurorzy. To oni wyłonili finałową czwórkę konkursu. Na kogo postawili  tym roku?

Show Your Natural Beauty 2 - zwyciężczynie 

  • Magdalena Żuchowska, zawodniczka MMA - wybrana przez Joannę Jędrzejczyk
  • Ewelina Kamińska, naukowiec, genetyk - wybrana przez Magdę Jagnicką
  • Małgorzata Nowakiewicz, kursantka pilotażu - wybrana przez Anię Skurę
  • Angelika Wątor, żołnierz zawodowy, złota medalistka Igrzysk Europejskich w szermierce, radna – wybrana przez Oliviera Janiaka.

Dodatkowo jury konkursu Show Your Natural Beauty 2 postanowiło przyznać nagrodę specjalną. Została nią nagrodzona Joanny Jaśkowiak, którą wyróżniono za działalność społeczną.

Show Your Natural Beauty 2 – castingi

Castingi do 2. edycji konkursu Show Your Natural Beauty 2 cieszyły się w tym roku niespodziewanie dużą popularności. Podczas castingów nasi jurorzy mieli szansę spotkać szczere, naturalne, prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju dziewczyny. Na spotkania z Anią, Asią, Magdą i Olivierem przychodziły przyjaciółki, siostry, córki z mamami, a nawet wnuczki z babciami. Nie brakowało wielowymiarowych osobowości, przedstawicielek ciekawych profesji (pilotka, żołnierka, projektantka mody), pasji (śpiewaczka operowa czy podróżniczka) i zainteresowań (malarki, tancerki, wokalistki). W Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku jurorzy spotkali się z dziewczynami, które pomagają innym, uprawiają sport, podróżują po całym świecie, dbają o przyszłość naszej planety. Z dziewczynami, które podczas castingów do Show Your Natural Beauty 2 nie tylko nam postanowiły pokazać swoje naturalne piękno. Jak się okazuje, tego piękna w Polkach (i nie tylko) jest naprawdę dużo. Czy to znaczy, że już za rok możemy się spodziewać kolejnej edycji konkursu Show Your Natural Beauty? Oby! 

Relację z castingów do konkursu Show Your Natural Beauty 2 znajdziesz w naszej GALERII>>>