Walentynki 2019: seksowna bielizna

Bielizna to jeden z najczęstszych pomysłów na walentynkowy prezent, dlatego marki doskonale zdają sobie sprawę, że to idealny moment na wypuszczenie specjalnych kolekcji utrzymanych właśnie w walentynkowym klimacie. Swoje propozycje na 14 lutego wypuściły m.in. takie marki jak Intimissimi, Calzedonia, Tezenis, Caprice czy Oysho, ale też polskie marki – La Petit Trou, Rilke, Charlotte Rouge i God Save Queens. Co znajdziemy w ich ofercie? Mamy najlepsze zdjęcia z ich najnowszych kampanii!

Jaka bielizna na Walentynki 2019?

Popularna marka, które od lat są na rynku, wiedzą, jak podgrzać emocje na Walentynki. I tak na przykład walentynkowa kolekcja od Intimissimi utrzymana jest w kolorach tradycyjnie kojarzonych ze świętem zakochanych. Klasyczna czerń, będąca uosobieniem zmysłowości, zestawiona została z ognistą czerwienią oraz delikatnym różem. Wśród proponowanych przez markę na Walentynki zestawów bielizny naszą uwagę zwróciły zmysłowe, ażurowe detale oraz subtelne koronkowe wstawki. Ciekawie prezentują się również kwiatowe aplikacje ozdabiające przód stanika, a także tiulowe falbanki przy seksownych figach.

Nie gorzej prezentuje się też walentynkowa kolekcja bielizny od Tezenis. Na tegoroczną kolekcję bielizny z okazji 14 lutego od tej marki składają się m.in. czarne staniki i figi z siateczki z nadrukowanymi na nie czerwonymi serduszkami oraz luźne, zwiewne piżamki z tego samego materiału.

Seksowne rajstopy na Walentynki 2019

O swoich klientkach (i ich partnerach!) przy okazji Walentynek nie zapomniała też marka Calzedonia, która na okoliczność święta zakochanych wypuściła akcesoria w postaci rajstop oraz skarpet z motywem serca, które wydają się być idealnym uzupełnieniem walentynkowych stylizacji. Niekoniecznie tylko tych wieczornych!

Bielizna na Walentynki 2019 od polskich marek

Seksowną bielizną na Walentynki znajdziesz też w ofercie polskich marek, takich jak La Petit Trou, Rilke, Charlotte Rouge czy God Save Queens. Zdjęcia z ich najnowszych kampanii znajdziesz w naszej GALERII---> Owszem, przejrzeliśmy ja dla Ciebie! Nie bez satysfakcji ;-) Zainspirowany?