Na szesnastu bohaterów kalendarza aż dziewięciu jest debiutantami, ale znalazło się też miejsce dla tych, którzy są obeznani z taką formą pomagania. Należy do nich między innymi Sebastian Karpiel-Bułecka, który naszym „Dżentelmenem” został po raz drugi. Przez ogół jest kojarzony głównie jako muzyk i jeden członków zespołu Zakopower, ale z powodu pandemii wrócił do wykonywania swojego wyuczonego zawodu – z wykształcenia jest architektem. Zobaczcie, jak wyglądały kulisy jego sesji dla najnowszej edycji kalendarza.

W tym roku bohaterowie kalendarza „Dżentelmeni" wspierać będą „Dom Aniołów Stróżów" w Katowicach, gdzie codziennie pod opieką fundacji są setki dzieci. Dzieci mające rodziców, ale nie mające domu. Znajdują opiekę, posiłek wsparcie pod dachem Aniołów. Wsparcie zostanie udzielone także Fundacji „Pomóż Im" z Białegostoku wspierającą rodziców i dzieci, które urodziły się z licznymi wadami, a nie dostają wsparcia od państwa. Część przychodu trafi też do Fundacji TVN w związku z projektem budowy Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum zdrowia Dziecka. To niezwykle ważny projekt w tych szalonych i wymagających dla młodzieży czasach.

KALENDARZ DŻENTELMENI 2021 może już zamawiać w przedsprzedaży na www.lancerto.com. Za darmową dostawę do paczkomatów odpowiada Inpost.