SBM - między Warszawą a Los Angeles

9630.317 km - taki dystans dzieli Warszawę i Los Angeles, czyli miejsce powstawania zdjęć najnowszej kapsuły SBM Esthetic. Motywem przewodnim serii jest siatka globu ziemskiego. Jej nazwa nie mogła być zatem inna niż Intercontinental.

CZYTAJ: Giambattista Valli x H&M: co w męskiej kolekcji? 

Skąpane słońcem centrum miasta i przedmieścia Miasta Aniołów stanowią idealne tło dla letnich propozycji warszawskiej marki. Wśród nich znajdują się m.in. bluzy, szorty czy meshowe, półtransparentne koszulki zaprojektowane z myślą o płci pięknej. SBM nie zapomina jednak także o mężczyznach, serwując nam tank topy, kamizelki, crewnecki, szorty czy choćby nawiązujące do estetyki lat 90. spodnie cargo. W całej kolekcji pojawiają się też nietypowe detale, takie jak welur, odbijające światło taśmy czy zmultiplikowane zapięcia.

SBM - co w męskiej linii kolekcji Intercontinental?

W linii męskiej naszą szczególną uwagę zwróciła linia kurtek przeciwwietrznych: Surfer, Explorer i Voyager. Ich wspólnym mianownikiem są wstawki z odblaskowej taśmy 3M, umieszczone ponad łokciami. Każda z nich posiada jednak całkowicie odmienne cechy. Model Surfer to wariant trzy-kolorowy, gdzie z czernią kontrastują volt i biel. Biało-czarny Explorer posiada wholeprint, przypominający odciski palców. Z kolei Voyager to futurystyczna wycieczka o srebrnej barwie z dużym logo marki na plecach. Do każdej z kurtek można dobrać od razu dzianinowe joggery. Oprócz tego, wśród męskich propozycji od  SBM znajdziecie też letnie tanktopy z kolorowymi akcentami, spodnie cargo z dodatkowymi rzepami, ale też bluzy i przewiewne szorty. Jak by tego było mało, w kolekcji znajdziecie też kilka wariantów toreb typu barrel bag, sprawdzających się w drodze na trening czy podczas wyjazdów oraz kamizelki inspirowane… kamizelkami kulo-odpornymi. Tego w modzie made in Poland chyba jeszcze nie było.

ZOBACZ TEŻ: Vistula i PROSTO łączą siły. Co z tego wyszło? 

Bohaterami sesji Intercontinental są mieszkańcy Venice Beach, Santa Monica oraz Hollywood. Lokalsi mieszający w L.A., posiadający korzenie ze wszystkich stron globu, idealnie oddają klimat stolicy Kalifornii.

Kolekcja Intercontinental dostępna jest od 22 maja br. na stronie marki. Zdjęcia kolekcji już teraz znajdziecie za to w naszej GALERII>>>

NA ELLE.PL: Rihanna pokazała pierwszą kolekcję swojej nowej marki Fenty