Wystawa „Say It With A Shave”

Odwiedzając wirtualną wystawę zdjęć autorstwa Rankina www.braunsayitwithashave.com możemy uchwycić sposób w jaki autor skupił się na unikalnych stylach zarostu, jako kluczowych elementach męskiej tożsamości. Odwiedzając wystawę, goście będą mieli okazję poznać wachlarz różnorodnych postaci: Tudor Laurini – włoska sensacja YouTube, tworzący pod pseudonimem Klaus. David Jakobs – berliński ekspert urodowy, mocno propagujący akceptację siebie, miłość i otwartość. Clé Hunnigan – kreatywny przedsiębiorca, znany ze swojego uroku i charyzmy. Jesus Gavilan – londyński model.

Rankin na temat wystawy: „Ta kampania w głównej mierze skupia się na wyglądzie męskiej twarzy. Dla większości mężczyzn zmiana stylizacji zarostu to ważny temat. W ciągu 10 lat mojej obserwacji, sposób wyrażania siebie za pomocą stylu zarostu zyskał na popularności i jest stale rosnącym w siłę trendem wśród mężczyzn. Uważam, że wszyscy powinniśmy wyjść poza tę twardą, surową powłokę zewnętrzną i zacząć mówić o sobie i o tym, jak się czujemy. W takim właśnie kierunku powinniśmy rozwijać się jako mężczyźni”.

Nowe golarki Braun

Marka Braun wprowadziła golarki, które łączą w sobie przełomową technologię i zaawansowaną inżynierię mając na celu zapewnienie mężczyznom łatwego, gładkiego i delikatnego golenia. Zostały one stworzone po siedmiu latach badań, z udziałem 50 000 mężczyzn z całego świata. Innowacyjna i wszechstronna linia golarek została wyposażona w nasadki EasyClick, które wynoszą rytuał pielęgnacyjny na zupełnie inny poziom. Golarka nie służy już tylko do golenia na gładko, ale za jej pomocą wystylizujemy zarost, a nawet oczyścimy twarz. John Rankin od dawna korzysta z urządzeń Braun, które stanowią nieodłączną część jego rutyny pielęgnacyjnej: „Marka Braun zawsze była obecna w moim domu i jest dla mnie gwarancją najwyższej jakości”. Jak wielu mężczyzn, jako chłopiec zaczął od obserwowania swojego taty używającego golarek Braun. Dziś nieodłącznym elementem jego codzienności jest golenie twarzy każdego poranka z pomocą Braun Series 7. 

John Rankin

John Rankin Waddell – brytyjski fotograf i reżyser, współzałożyciel Dazed & Confused Magazine. Znany z fotografowania gwiazd, takich jak Madonna, David Bowie czy Kate Moss oraz portretowania Elżbiety II. Jego prace ukazały się w najbardziej prestiżowych magazynach jak GQ, Vogue i Marie Claire. 

Badania Braun

Na podstawie ankiety przeprowadzonej przez markę Braun na próbie 7 000 mężczyzn z całego świata potwierdzono, że ponad połowa (60%) modyfikowała swój styl zarostu w celu głębszej ekspresji swojej osobowości. Powodem przeprowadzenia badań było wprowadzenie na rynek nowego portfolio wszechstronnych golarek, które umożliwią mężczyznom osiągnięcie dowolnego stylu.