Spora część mężczyzn marzy o tym, żeby mieć garaż, a w nim kilka (lub kilkanaście) wymarzonych samochodów. Spełnić to marzenie mogą jednak tylko nieliczni, bo cóż, jest to hobby dość kosztowne. Ci, którym zasoby finansowe pozwalają jednak na jego rozwijanie, z pewnością zainteresują się sprzedają „The Leonard Collection”.

Owa kolekcja składa się z 38 pojazdów, które niejednego fana motoryzacji z pewnością przyprawią o szybsze bicie serca, zwłaszcza jeśli jego ulubioną marką jest Porsche. W kolekcji znalazło się między innymi Porsche Carrera GT z 2006 roku w rzadkim kolorze Fayence Yellow i jedyną w swoim rodzaju tapicerką z Porsche Exclusive Manufaktur i przebiegiem około 7 tysięcy kilometrów, a także nigdy niezarejestrowana Carrera RS (generacja 964) z 164 kilometrami przebiegu. Inne przykłady inżynierii ze Stuttgartu w „The Leonard Collection” to Carrera 2.7 RS z 1973 roku, jedna z zaledwie 11 w kolorze Aubergine i wcześniej należąca do frontmana Jamiroquai Jaya Kaya, a także GT3 RS 4.0 generacji 997, który przejechał zaledwie 1150 mil od opuszczenia fabryki.

Oprócz samochodów ze Stuttgartu kolekcja zawiera także kilka innych, zwracających uwagę pojazdów. Wśród nich zdecydowanym numerem jeden jest… czołg. I to nie byle jaki, bo FV101 Scorpion, do którego należy tytuł najszybszego czołgu na świecie (jest w stanie rozpędzić się do ponad 72 kilometrów na godzinę). W kolekcji znaleźli się też przedstawiciele innych, uznanych marek, choćby BMW (Z8 i E28 M5), Ferrari (F512 M, 360 Challenge Stradale, 430 Scuderia) oraz  Chevrolet (Corvette Stingray z 1972 roku).

Oferty na poszczególne elementy kolekcji można składać do 16 maja. Jak dotąd ich łączna suma przekroczyła 7 milionów dolarów.