Robert Lewandowski podpisał kolejny kotrakt reklamowy. Piłkarz Bayernu Monachium pojawił się już w kampaniach takich marek, jak Huawei, Coca-Cola, Panasonic, Opel, Gilette, czy T-Mobile. Teraz Lewandowski będzie reprezentować polską markę Vistula, a dokładnie premierową linię Selection. 27-latek wziął udział w sesji (zorganizowano ją w Monachium), którą producent odzieży męskiej pochwalił się na swoim Facebooku.

Zdjęcia do kampanii Vistuli na tegoroczny, wiosenny sezon zostały wykonane w surowych wnętrzach współcześnie kontrastujących z nowymi konstrukcjami męskich koszul, marynarek i garniturów. W kolekcji obfitują odcienie niebieskiego od głębokich granatów po turkusy oraz szeroka paleta czerwieni, zieleni, beżu, czy bieli. Pojawiły się w niej również lekkie dwustronne kurtki i akcesoria dla współczesnego dżentelmena. 

„Robert Lewandowski doskonale odnalazł się w roli modela Vistuli, który na planie był równie profesjonalny, co na boisku” – mówi Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu marki Vistula.

Nowa kolekcja Selection to "wysokiej jakości wełniane garnitury w klasycznej kolorystyce granatów i czerni, uzupełnione oryginalnym garniturem z beżowej bawełnianej pimy oraz eleganckie marynarki, bawełniane koszule i jedwabne dodatki". Znajdą się również propozycje w stylu casual - dżinsy, klasyczne beżowe chinosy i dzianiny, skórzane ramoneski oraz ciepłe, dwustronne puchówki. W informacji prasowej możemy przeczytać:

"Każdy nowoczesny mężczyzna potrzebuje gwarancji znakomitego wyglądu, także wtedy, gdy nie może poświęcić mu wiele czasu. Moje życie jest intensywne – wypełniają je nie tylko codzienne treningi i częste mecze, ale też nieustanne podróże i spotkania. Dlatego ubrania, które wybrałem są uniwersalne i łatwe do zestawienia. Ponadczasowe, a jednocześnie zgodne z aktualnymi trendami w modzie męskiej, pozwalają zarówno mi, jak i każdemu aktywnemu zawodowo mężczyźnie, zachować dobry styl bez względu na okazję i okoliczności", mówi Robert Lewandowski. 

Kontrakt z Robertem Lewandowskim obejmuje roczną współpracę, a jego twarz zobaczymy w wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej kampanii Vistuli. Zdjęcia z udziałem gwiazdy na nadchodzący sezon wykonała Iza Grzybowska. Akcji promocyjnej towarzyszyć będzie film autorstwa Kuby Kossaka.

Robert Lewandowski dla Vistula - zobacz kulisy sesji >>