Vistula przedłuża współpracę z Robertem Lewandowskim, jednak tym razem piłkarz nie tylko reklamuje najnowszą linię ubrań. Razem z projektantem marki, Wojtkiem Bednarzem najpopularniejszy polski piłkarz stworzył limitowaną kolekcję sygnowaną swoim nazwiskiem. Projekt "Robert Lewandowski Collection for Vistula jesień-zima 2017/2018" właśnie ujrzał światło dzienne. Czego możemy się spodziewać po tej kolekcji? Jak możemy przeczytać w informacji prasowej chodziło o to, żeby modele były jednocześnie eleganckie, jak i casualowe. A dodatkowo nawiązywały do panujących obecnie trendów. Spokojnie, nie zabraknie także uwielbianych przez mężczyzn klasyków mody męskiej.

Czytaj też: Robert Lewandowski przefarbował włosy na blond >>

W codziennej odsłonie kolekcji pojawiają się kardigany z wełny extrafine, longsleeve’y z przędzy o nieregularnej strukturze oraz dopasowany golf. "Starałem się przełożyć na język marki część indywidualnego stylu. Moja garderoba odznacza się niewymuszoną swobodą i dbałością o szczegóły. Na co dzień najchętniej sięgam po ubrania, które dają się łatwo zestawiać, i taka jest też moja kolekcja: praktyczna i ponadczasowa"  – mówi Robert Lewandowski. (...) Mocnym akcentem tej kolekcji są również kurtki nawiązujące do trendu militarnego. Obok parki z odpinanym futrem przy kapturze pojawia się kurtka z nakładanymi kieszeniami w kolorze khaki. Tę ostatnią wzbogacają subtelne kobaltowe przeszycia, tkanina techniczna z oddychającą membraną oraz klejone szwy – cechy, które bezspornie definiują ją jako nowoczesną i praktyczną propozycję na chłodne i deszczowe dni.

Pojawiły się także skórzane akcesoria, a dokładnie rękawiczki wykonane z miękkiej owczej skóry (z pionowym pikowaniem i paskiem zapinanym na srebrną napę) oraz plecak z czarnej strukturalnej skóry licowej.

Robert Lewandowski Collection for Vistula jesień-zima 2017/2018 >>

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz/ Af Photo

Stylizacja: Milena Brózda- Nikiel

Make-up i włosy: Gabriela Speckbacher / les ARTISTS by Josef Stockinger

Produkcja: Move Picture

Projektant Vistuli: Wojtek Bednarz

Dyrektor Marketingu Vistuli: Patrycja Hatalska-Kostewicz