Robert De Niro już wkrótce otworzy w Warszawie kolejny hotel spod znaku Nobu. Nobu to lifestylowa, światowa marka, słynąca z eleganckich obiektów z doskonałą obsługą i restauracji serwujących wykwintne dania kuchni azjatyckiej. Nobu powstało po spotkaniu właśnie Roberta De Niro z szefem kuchni Nobu Matsuhisą w jego japońskiej restauracji w Los Angeles. To właśnie po tym spotkaniu „na szczycie” sieć cenionych na całym świecie restauracji wzbogaciła swoje portfolio także o hotele. Teraz jeden z nich powstanie w stolicy Polski.

Robert De Niro otwiera Nobu w Warszawie

Warszawski hotel Roberta De Niro (kolejny po tych zbudowanych Londynie, na Ibizie i w hiszpańskiej Marbelli) ma zostać otwarty już w przyszłym roku. Nobu Hotel Warsaw zajmie dotychczasowy Hotel Rialto, którego obiekt jest właśnie remontowany i rozbudowywany.

Warszawski hotel Nobu będzie póki co jedynym w tej części Europy. Będzie to pierwszy na rynku hotel lifestylowy, a jego istotny element to nowa część powstająca przy ulicy Wilczej, zaprojektowana przez uznaną polską pracownię Medusa Group. Ci sami architekci wraz z kalifornijskim studiem PCH stworzą też projekt wnętrz hotelu. W hotelu ma zmieścić się 120 pokoi, przestrzenne sale na eventy i wydarzenia biznesowe, strefa fitness oraz markowa restauracja Nobu. Wartość projektu wynosi szacowana jest na okrągłe 100 mln złotych!

Jak zapowiada Karolina Kaim, prezes Tacit Investment, inwestora przedsięwzięcia, pierwsi goście restauracji i hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z jego usług już na początku 2020 roku. Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że na otwarciu pojawi się też sam Robert De Niro!

Koncepcyjne zdjęcia obiektu znajdziesz w naszej GALERII--->