Savage x Fenty to marka odzieżowa Rihanny. Barbadoska piosenkarka oferuje swoim fanom zarówno odzież jak i kosmetyki. Ważną częścią przedsięwzięcia jest walentynkowa linia bielizny, którą - jak w poprzednim roku - Rihanna promuje zmysłową sesją fotograficzną. I kiedy myśleliśmy, że ostatnich zdjęć nic nie przebije, wokalistka pokazała swoją jeszcze seksowniejszą odsłonę.

Rihanna - odważna sesja

W wywiadzie dla "Vogue'a" Rihanna powiedziała, że bielizna nie polega wyłącznie na wykorzystywaniu kobiecego ciała, ale powinna je celebrować. - I o to właśnie chodzi w kolekcji Savage x Fenty! - obwieściła gwiazda, a my się z nią w pełni zgadzamy!

Walentynkowa kolekcja to dominacja czerwonego i różowego koloru. W działaniach promocyjnych wokalistkę wspierają również profesjonalne modelki. Ceny bielizny wahają się w graniach 20-68 dolarów.

Rihanna - odważna sesja

To oczywiście nie pierwsza sesje Rihanny, która skradła nasze serce. Wciąż mamy w pamięci fotografie, jakie artystce wykonał w 2016 roku Terry Richardson. Sesja odbyła się dla magazynu "CR Fashion Book" i była kwintesencją kontrowersyjnego stylu słynnego fotografa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Riri Antoinette in #CR9, photographed by @terryrichardson. On newsstands now! @badgalriri

Post udostępniony przez CR Fashion Book (@crfashionbook) Wrz 16, 2016 o 7:25 PDT