Podróż po kolorach, krojach i stylu

Burgundzka czerwień, szlachetna purpura, klasyczne granaty oraz błękit wykorzystany w akcentach. Paleta kolorów, które pojawiają się w najnowszej kolekcji marki Pako Lorente pt. Crossroads na sezon wiosna 2020 to już podróż sama w sobie. Podobnie jest zresztą w kwestii krojów. Garnitury i marynarki, poprzez wypracowane konstrukcje, podkreślają atuty męskiej sylwetki a przy okazji (ale jakże istotna to okazja!) zapewniają komfort użytkowania. W sezonie wiosennym polska marka wprowadziła nowe, lekkie konstrukcje, które wpływają na dopasowanie ubrań do ciała. W kolekcji znajdziemy zarówno garnitury i marynarki w kratę, mikrowzory, jak i gładkie modele wykonane z wełny o strukturalnym wykończeniu. Ważne miejsce zajmują w niej także koszule czyli podstawa każdej męskiej szafy. Obok klasycznych modeli w jednolitych kolorach przeznaczonych do formalnego lub wizytowego ubioru, w nowym sezonie Pako Lorente oferuje także te o bardziej casualowym charakterze: w kolorowe, fantazyjne ale wciąż modne i stylowe wzory. Motyw kwiatowy to niezaprzeczalny must have (nie lubimy tego słowa ale tu pasuje jak ulał) tej wiosny. Wzorzyste koszule, a także modele w paski i kratę tworzą przydatną podstawę wiosennej garderoby.

Rozdroża nie tylko na co dzień

Pako Lorente to jedna z tych marek, które od lat z sukcesem pomagają zbudować nam facetom nasz niepowtarzalny styl, towarzysząc nam zarówno w życiu codziennym, jak i podczas tych najważniejszych wydarzeń. Mimo tak ambitnego założenia, projektanci pozostają wierni filozofii marki, łącząc tradycyjne krawiectwo z odzieżą codzienną, a jednocześnie prezentując nowe spojrzenie na męską modę. Kolekcję Crossroads (w dosłownym  tłumaczeniu: Rozdroża) charakteryzują przede wszystkim wszechstronność i ponadczasowość, które pozwalają w swobodny sposób budować styl współczesnych mężczyzn. Dla projektantów marki ważna jest nie tylko moda, lecz także tradycja. Pako Lorente pozostaje wierne tradycyjnemu krawiectwu, nadając mu nowoczesnego charakteru i współczesnego podejścia. A to miks, obecności którego w szafie nie powstydzi się żaden współczesny dandys czy dżentelmen.

I to właśnie oni powinni zwrócić szczególną uwagę na linię Premium Selection, która została stworzona dla mężczyzn chcących cieszyć się wyjątkowym stylem - tych najbardziej wymagających, którzy oczekują wysokiej jakości ubrań i limitowanych serii produktów zapewniających niepowtarzalność. Ubrania oznaczone bordową wszywką wyróżnia dobór tkanin od renomowanych producentów takich jak Marlane czy Tessitura Monti. Cechuje je najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. Ubrania z linii Premium Selection szyte są w Polsce z wykorzystaniem najwyżej jakości komponentów.

Pako Lorente dla facetów z pasją

Ubrania będę jednak jedynie ubraniami jeśli nie kryje się za nimi żadna historia. A tę marka Pako Lorente opowiada nam przy okazji swojej kampanii wizerunkowej. W sesji na wiosnę i lato 2020 wystąpił polski model Adrian Włodarski. Podobnie jak bohater poprzedniej kampanii, także i Adrian zdradza rąbka tajemnicy, zapraszając widza w podróż do męskiego świata pełnego pasji do mody i motoryzacji. Nic dziwnego, że w sesji towarzyszył mu stylowy oldtimer, którego w swoim garażu nie powstydziłby się żaden poważny kolekcjoner!

Marka Pako Lorente stale obserwuje preferencje i oczekiwania współczesnych mężczyzn, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb swojego klienta. Garnitur Pako Lorente to garnitur, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele i być bohaterem Twojej własnej historii. Your style. Your Way – www.pakolorente.com – od 21 lutego w nowej odsłonie.

Zdjęcia z kampanii marki Pako Lorente na sezon wiosna i lato 2020 znajdziesz w naszej GALERII>>>