Tak jak w kolekcji damskiej Re.Design.02, w męskiej również znajdziemy odniesienia do polskiej sztuki dwudziestego wieku. "Kolory jak z dawnych plakatów, rzeźbiarskie, modernistyczne konstrukcje, odważne, lecz wygodne kroje, wyraziste przeszycia, niczym zdecydowane, mocno  naszkicowane kreski." Proste formy połączono z nadrukami rodem z kosmosu, ale to nie wszystko, warto zwrócić uwagę na dżins, który w premierowej linii Reserved jest "surowy, gruby i plastyczny". W Re.Design.02 znajdziemy też antracytowy trencz z paskiem, który uwaga, ma dwie warstwy klap kołnierza. Nie zapomniano o akcesoriach. W ofercie pojawiły się sztyblety, sznurowane buty (oczywiście za kostkę) i uniwersalne torby "nerki". 

"Mimo artystycznych  założeń, ubrania z logo Re.Design.02 stawiają na utylitaryzm trendów w męskiej garderobie", możemy przeczytać w informacji prasowej.

Za zdjęcia kolekcji Re.Design.02 odpowiada duet Magda Wunsche / Agnieszka Samsel. Fotografkom pozował tym razem Xavier Buestel, który na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak Hermes, Gucci, Alexander McQueen, Valentino, czy Dries van Noten. Sesję zorganizowano w obiekcie Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. 

Kolekcja Reserved Re.Design.02  jest już dostępna w sklepie internetowym reserved.com oraz  stacjonarnie w Złotych Tarasach we flagowym salonie marki. 

Reserved Re.Design.02. Nowa kolekcja dla mężczyzn >>