Męski profil, który redakcja ELLE Man zaczęła kreślić, to wyrazistość i szczerość. Tacy też bohaterowie pojawili się w numerze, który od 28 marca jest w sprzedaży. 

Jak sama nazwa tytułu, jej początek, sugeruje  - Elle, czyli ona - kobieta - jest punktem wyjścia. Ten magazyn kształtujemy tak, żeby mężczyzna miał świadomość, że bez Was, drogie Panie, będzie nam pod górę w życiu. Świat bez kobiet nie ma sensu ani znaczenia.
- Olivier Janiak, redaktor naczelny

Podczas premierowego wieczoru zaproszeni goście mogli spotkać się i dyskutować z artystami rozmaitej maści. Zabraliśmy wszystkich w podróż, w prawdziwą odyseję morską, za sprawą wystawy fotografii  Michała Szlagi. Z rzeźbiarzem Tomaszem Górnickim przenieśliśmy się w świat street artu, bo sztuka to nie tylko galerie. O tym artyście przeczytacie w nowym ELLE Man. 

Goście zasiedli do stołu z pisarzem Grzegorzem Kaplą. By porozmawiać o życiu. Tym nieprzewidywalnym, tajemniczym, wymyślonym.  Przedstawionym w debiutanckiej powieści kryminalnej "Bezdech". Przy okazji słuchaliśmy pięknych dźwięków Buslav’a, który nie tylko potrafi grać, i to na wszelkich instrumentach, ale słuchać i słyszeć. Liczne tego dowody znajdziecie na łamach nowego Elle MAN. To on poleca nam płyty i wykonawców godnych uwagi. Słowo stało się ciałem. Bowiem to co jest esencją nowego numeru Elle MAN zawartą w treści stało się fizycznie namacalne, prawdziwe i bezpośrednie. Na imprezie bohaterowie, twórcy i czytelnicy spotkali się razem, by celebrować nowy numer magazynu.

Dołączcie i Wy. Lektura czeka. 

Obok licznych Klientów, Parterów biznesowych nie zabrakło i osobowości. Zaszczycili nas swoją obecnością m.in. Chris Niedenthal, Robert Kupisz, Mateusz Gessler, Bartek Jędrzejak, Michał Piróg, Leszek Stanek, Maciej Myszkowski, Matusz Hładki, Tomasz Ciachorowski, Kuba Wesołowski, Rafał Maślak, Matteo Brunetti i wielu innych. 

Na koniec pragniemy podziękować gospodarzowi miejsca - restauracji Warszawa Wschodnia - oraz sponsorom tego wyjątkowego wieczoru, firmom: Jaguar, Chivas, Jacob's Creek, Aberlour, Martell, Holy-Art, WallArtNow. Oraz niezastąpionej Lidii Tofil, która dopięła tę wyjątkową imprezę na ostatni guzik.