Wszystkie tkaniny są wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Przede wszystkim ubrania nie ograniczają ruchów, a w kolekcji dominują błękitny jeans, szara dresówka, bawełny i kolorowa flanela. 

- REBORN to bardzo osobista kolekcja. Są takie momenty w życiu, kiedy chcemy o czymś zapomnieć, od czegoś uciec i docenić to co mamy. Wszyscy chcemy być szczęśliwi, żyć po swojemu, bez oceny innych. Mam to szczęście, że zawód, który wykonuje daje mi radość i spełnienie. Tą radość chciałem przełożyć na ubrania i podzielić się z nią z naszymi klientami. Ja bardzo lubię moje ubrania, chodzę w nich na okrągło i moją jedyną ambicją zawodową jest to, aby inni ludzie także czuli przyjemność z noszenia produktów naszej marki. – podsumowuje nową kolekcję Projektant.

Przy okazji premiery nowej kolekcji REBORN stworzono film, który jest bliski największej pasji Roberta Kupisza:

-Film towarzyszący premierze kolekcji jest inspirowany radością z tańca – mojej największej pasji. To była prawdziwa przyjemność ponownie pracować z tancerzami. Na planie mieliśmy wspaniałą ekipę taneczną pod kierownictwem Tomasza Prządki, która pokazała co to znaczy mieć pasję i radość z tego, co robią – mówi Robert Kupisz.

Sprawdź lookbook męskich sylwetek w naszej GALERII >>>>