Wiecie, że doznając seksualnej rozkoszy można dbać o środowisko? A pewnie, że wiecie. W końcu Pornhub angażuje się w różne akcje ekologiczne, a berlińska grupa Fuck for Forest oferuje treści pornograficzne o tematyce związanej z ochroną naszego ekosystemu. A teraz można sobie kupić nawet biodegrawalne i podlegające recyklingowi zabawki erotyczne.

Marka Womanizer postanowiła stworzyć nową, pierwszą na świecie ekologiczną linię wibratorów. PREMIUM eco, jak czytamy na stronie producenta, jest wyjątkowy, bo stworzony z niezagrażających środowisku, odnawialnych materiałów. Przy jego wytwarzaniu zrezygnowano z korzystania z plastiku tak bardzo jak tylko było to możliwe.

PREMIUM eco działa na tej samej zasadzie co popularny Womanizer Premium. To jest ta sama technologia Pleasure Air, tylko w tym wypadku produkt nie jest stworzony z ABS (szkodliwego dla środowiska tworzywa sztucznego), ale z biolenu – bioplastiku z naturalnych materiałów, głównie skrobi kukurydzianej.

Womanizer zapewnia, że również opakowania PREMIUM eco powstały bez wykorzystania plastiku i w pełni podlegają recyklingowe. Co więcej firma obiecuje, że przez współpracę z organizacją One Tree Planted za każdy zakup produktu zostanie posadzone drzewo.

Tym samym wszystko wskazuje na to, że zgodnie z napisem na opakowaniu PREMIUM eco miłość do naszej planety może prowadzić do orgazmów. Przynajmniej kobiecych. Z niecierpliwością czekamy, aż powstaną równie ekologiczne zabawki erotyczne dla mężczyzn. Walka o środowisko będzie wtedy łatwiejsza i przyjemniejsza.