Jeśli gotowanie w Twoim wykonaniu kończy się spaloną patelnią, a wszystkie stoliki w ulubionej restauracji są zarezerwowane z tygodniowym wyprzedzeniem, z pomocą przyjdzie do ciebie UlalaChef! Usługa live cooking zaczyna cieszyć się w Polsce dużą popularnością. To idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają spędzać czas przy wspólnym stole, ale nie lubią gotować. Dzięki UlalaChef zamówisz szefa kuchni do własnego domu. Brzmi świetnie! Ale jak to działa? Zobacz sam:

Wystarczy, że wejdziesz na stronę ulalachef.com i w wyszukiwarce szefów podasz swoje miasto oraz interesujący cię termin. Następnie przeglądasz dostępne oferty menu. Filtry i tagi ułatwią Ci całe zadanie. Wybierasz interesujące Cię menu i ilość gości na przyjęciu (jeśli randka wypali, na pewno będziesz chciał powtórzyć doświadczenie z osobistym szefem kuchni). Firma uwzględni również szczególne życzenia, ograniczenia diety i alergie, które wymienisz. Następnie wciśnij przycisk „Rezerwuj”. Po potwierdzeniu Twojej rezerwacji i jej opłaceniu, Twój osobisty szef kuchni skontaktuje się z Tobą, żeby omówić ostatnie szczegóły oraz godzinę przyjazdu.

W dniu przyjęcia Twoim jedynym zadaniem jest przygotowanie stołu (pamiętaj, klasyka sprawdza się najlepiej)! Kucharz przyjeżdża około 2 godziny przed gośćmi wraz ze wszystkimi potrzebnymi produktami oraz z odpowiednio dobraną elegancką zastawą i sztućcami. A jeżeli nie dorobiłeś się jeszcze stołu lub krzeseł czy pięknie brzęczących kieliszków – chef przywiezie je ze sobą!

Ty w tym czasie możesz pochować do szafy leżące w kątach T-shirty lub - jeśli nie masz problemu z zalegającym praniem - zrelaksować się podczas kąpieli. Potem wystarczy, że włożysz na siebie elegancką koszulę i otworzysz ulubione wino Twojej wybranki.

Z UlalaChef możesz zapomnieć o stresie i bieganiniem z zegarkiem w ręku. Kiedy usiądziesz już przy stole, kucharz, zupełnie jak w eleganckiej restauracji opowie, co przygotował na kolację, serwując jednocześnie poszczególne dania.

Na koniec wieczoru szef zmywa naczynia, sprząta kuchnię, zabiera rzeczy i wychodzi. A jeżeli jedzenie to za mało, możesz zamówić dodatkowo usługę barmana lub sommeliera, którzy podpowiedzą, jaki alkohol wybrać, a przy okazji opowiedzą historię jego powstania i zabawią Cię anegdotami dotyczącymi trunku.

Na koniec dnia jednego możesz być pewny - randka z daniami przygotowanymi przez szefa kuchni w domowym zaciszu zostanie Ci w pamięci na długo! Więcej informacji na stronie ulalachef.com.