Na ten film czekamy od dawna! "Bohemian Rhapsody" to produkcja opowiadająca historię słynnego zespołu Queen i jego lidera, charyzmatycznego Freddiego Mercury'egoW rolę muzyka wcieli się Rami Malek. 35-letni aktor ma na swoim koncie m.in. nominację do Złotego Globu za rolę Eliotta Andersona w serialu "Mr. Robot". 

Biografia Queen zatytułowana "Bohemian Rhapsody" zostanie wyreżyserowana przez Bryana Singera ("X-Men: Apocalypse", "The Gifted: Naznaczeni", "Battle Creek", "Walkiria", "Podejrzani"). Poprzednio angaż do roli ikony lat 80. miał dostać Sacha Baron Cohen. Jednak komik, który grał tytułowego "Borata" nie mógł dojść do porozumienia z gitarzystą oraz perkusistą zespołu, ponieważ planował ujawnić mroczną stronę życia Freddiego Mercury'ego - skłonności do używek, alkoholu, dewiacji seksualnych. 

Jesteście ciekawi, jak Rami Malek radzi sobie jako Freddie Mercury? Reżyser tej produkcji postanowił ujawnić co nieco na swoim instagramie. Premiera "Bohemian Rhapsody"  zaplanowana jest na 2 listopada 2018 roku.

 

Couldn't help myself and had to post this iPhone pic

Post udostępniony przez Bryan Singer (@bryanjaysinger) 16 Paź, 2017 o 6:30 PDT