Nowa gorąca współpraca sezonu przed wami! Gwiazda tenisa - Rafael Nadal niedawno został mianowany globalnym ambasadorem linii Tommy Hilfiger Underwear, Tommy Hilfiger Tailored oraz nowego zapachu TH Bold.

„Rafael Nadal już od wielu lat jest moim bliskim przyjacielem i wielbicielem naszej marki, a jego oddanie i pasja dla sportu, który uprawia, nieustannie mnie inspirują” - powiedział Tommy Hilfiger.

Kampania z jego udziałem to seria studyjnych zdjęć, które powstały w Hiszpanii. Nadala podziwiamy w eleganckich garniturach i dopasowanych koszulach.

"Tommy Hilfiger Tailored to kolekcja męskiej odzieży, która łączy elegancką, wyszukaną klasykę z amerykańskim dziedzictwem marki. Od doskonale skrojonych garniturów po komfortowe stroje sportowe – klasyczne modele zostają odświeżone dzięki dopasowanym krojom, nowoczesnym fasonom, głębokim odcieniom tkanin i luksusowym wykończeniom."


Z okazji nowej współpracy zorganizowano specjalne spotkanie. 25 sierpnia w Bryant Park w Nowym Jorku, Rafael zmierzył się na korcie tenisowym z top modelkami i modelami: Chanel Iman, Constance Jablonski, Hannah Davis, Noah Mills, Arthur Kulkov i Akin Akman. Wszyscy zawodnicy wystąpili oczywiście w strojach od Tommy'ego. Ciekawe kto wygrał!

Rafael Nadal nowym ambasadorem Tommy Hilfiger, fot. mat. prasowe, kolaż ELLE.pl

Rafael Nadal nowym ambasadorem Tommy Hilfiger - Zobaczcie zdjęcia z kampanii>>