Najnowszy model butów Pumy RS-X Trophies zainspirowany został zjawiskiem kulturowym wciąż rosnącej sławy i rozpoznawalności gwiazd z instagramowych profili. W końcu w dzisiejszych czasach codziennie obserwujemy pojawianie się nowych celebrytów wyłaniających się z mediów społecznościowych: Facebooka, Snapchata, Twittera czy przede wszystkim - Instagramu. Dlaczego zatem nie odwzorować tego zjawiska w popularnym modelu butów? Z takiego założenie wyszła marka Puma, która właśnie wprowadza na rynek buty RS-X Trophies inspirowanych fenomenem social mediów i celebrytów właśnie. 

Buty Pumy RS-X Trophies - design, kolory

Czym charakteryzuje się najnowsza wersja butów RS-X Trophies? To m.in. wbudowana w podeszwę technologia RS, masywna sylwetka, cholewka z zamszu połączonego z materiałem tekstylnym i całość wykończona skórzanymi elementami. Nowy model RS-X Trophies został wzbogacony także złotymi akcentami, nawiązującymi do niegasnącego przez 24 godziny na dobę blasku intsagramowych celebrytów. Bok buta ozdabia tekstylny, wytłaczany materiał, a wewnątrz znajdziemy formowaną wkładkę z logo RS. To wszystko osadzone na gumowej, masywnej podeszwie. Nowy model z rodziny RS pojawi się na rynku w trzech różnych wersjach kolorystycznych - PUMA White-Bronze, Steel-Grey Dark Shadow oraz Puma Black- Rose Gold.

Buty Pumy RS-X Trophies - gdzie kupić, cena

W latach 80. wersja RS była wysokiej jakości innowacyjną technologią amortyzacji. Teraz marka Puma wraca z modelem RS-X i całkowicie nową koncepcją zbudowaną na klasycznej linii Running System (RS). Modele RS-X Trophy już są dostępne na stronie marki, w salonach Pomy i w wyselekcjonowanych sklepach sneakersowych. Ich cena to niecałe 500 złotych. Całkiem niedużo jak za model, dzięki któremu możemy zgarnąć prawdziwą lawinę lajków w social mediach, prawda?