PUMA i MTV - kiedy spotykają się dwaj giganci

To nie pierwszy raz kiedy PUMA i MTV spotykają się we wspólnym projekcie. W 2006 roku światło dzienne ujrzała kolekcja PUMA YO MTV, która opierała się na klasycznych sylwetkach modeli PUMA inspirowanych hip hopem lat 80. To właśnie wtedy MTV zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy, a powiązanie mody i popkultury to kolejny sposób marki na dotarcie do młodych odbiorców na całym świecie.

- Jesteśmy podekscytowani ponowną współpracą z marką, która z powodzeniem na nowo przedstawiła swoje oblicze światu - mówi Adam Petrick, Globalny Dyrektor ds. Marki i Marketingu PUMA. - Zarówno MTV jak i PUMA tworzyły współczesną kulturę nadając jej nowego wymiaru i zaskakując pomysłami. Razem odświeżyliśmy kultowy model lat 80. RS, który teraz uosabia miks muzyki i mody.

Puma: model RS-X TRACKS – niech muzyka cię poniesie

Trzymając się tematu reinvention, PUMA wypuszcza właśnie na rynek zupełnie nowy model RS-X Tracks. Zainspirowany ewolucją muzyki w erze cyfrowej wyróżnia się przerysowaną, retro sylwetką utrzymaną we współczesnej estetyce, który tym samym trafnie wpisuje się w renesans kultury muzycznej. Zbudowany z siatkowej i tekstylnej cholewki, RS-X Tracks jest ozdobiony stylowymi skórzanymi elementami. Wyposażone w technologię OG RS na podeszwie środkowej sneakersy mają wytłaczaną piętę i formowaną wkładkę z charakterystycznym logo RS PUMA. Masywna sylwetka modelu zadebiutowała w kolorystyce Gray Violet - Charcoal Gray, która jest ekstremalna, przesadzona i raczej dość zaskakująca.

PUMA X MTV – co w kolekcji?

Kolejne odsłony modelu RS-X Tracks wyróżniają się wyrazistymi detalami i neonowymi elementami. RS-X Tracks X MTV Pastel 1 dostępne są w kolorystyce PUMA White – Sweet Lavender, a RS-X Tracks X MTV Pastel 2 w kolorach PUMA Black – Sweet Lavender. Kolekcję uzupełnia linia ubrań, w której można znaleźć T-shirty, tank topy, dresowe bluzy i szorty z widocznym logo PUMA X MTV. Model RS-X Tracks i kolekcja PUMA X MTV są już dostępne na stronie marki oraz w wybranych salonach. Także w Polsce.