„Psy 3. W imię zasad” – fabuła

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

„Psy 3. W imię zasad” – obsada

Jak doskonale wiadomo, Bogusław Linda powrócił do roli Franza Mauera. Jednak nie jest to jedyny powrót. Cezary Pazura ponownie wcieli się w postać Waldemara Morawca. Oprócz nich w produkcji zobaczymy także Marcina Dorocińskiego, Sebastiana Fabijańskiego, Mirosława Bakę, Jana Frycza, Arkadiusza Jakubika, Artura Żmijewskiego i Tomasza Schuchardta.

„Psy 3. W imię zasad” – kiedy premiera?

Film Pasikowskiego trafi do kin 17 stycznia 2020 roku. Przypomnijmy, że pierwsza część ukazała się w 1992 roku, a druga dwa lata później. Zatem kultowa seria wraca po naprawdę długim okresie. Co ostatecznie z tego wyniknie? Na tę chwilę trudno powiedzieć, ale kto wie – być może Pasikowski bez większych problemów wskrzesi coś z ducha poprzedników. Zwiastun rzecz jasna zdradza nam niewiele, ale na pewno wzbudza ciekawość: