Sebastian Fabijański będzie niebawem na ustach wielu osób z racji swojego dobrego występu w głośnym filmie „Mowa ptaków” Xawerego Żuławskiego. W kontynuacji „Psów” gra postać o imieniu Damian. Z klei Tomasz Schuchardt („Kurier”, „Piłsudski”) wciela się w policjanta Cegielskiego. Obaj aktorzy nie kryją swojego entuzjazmu z powodu udziału w filmie Władysława Pasikowskiego.

CZYTAJ TEŻ: Bogusław Linda wraca do roli Franza Maurera. Znamy datę premiery i pełny tytuł filmu „Psy 3”

„Psy i ‘Psy 2’ to filmy legendarne. Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać!” – powiedział Schuchardt. „Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co ‘Psy’ zaoferowały im 25 lat temu. Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców!” – dodał Fabijański.

„Psy 3. W imię zasad” – fabuła

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

„Psy 3. W imię zasad” – kiedy premiera?

Film Pasikowskiego trafi do kin 17 stycznia 2020 roku. Przypomnijmy, że pierwsza część ukazała się w 1992 roku, a druga dwa lata później. Zatem kultowa seria wraca po naprawdę długim okresie. Co z tego wyniknie? Na tę chwilę trudno powiedzieć, ale kto wie – być może Pasikowski bez większych problemów wskrzesi coś z ducha poprzedników.