Przemek Kossakowski podczas 1. edycji Gooralskiego Projektu X opowiadał m.in. o swoich dalekich i często niebezpiecznych podróżach do Ameryki Południowej czy Azji, ze szczególnym uwzględnieniem Nepalu. Spotkanie z Przemkiem było jedną z atrakcji (zdaje nam się, że też cieszącą się największym zainteresowaniem) oficjalnego otwarcia Centrum Handlowego Krupówki 40 oraz Góralskiego Browaru – autorskiego kompleksu gastronomiczno-eventowego. To właśnie przy tej okazji 12 stycznia 2019 mogliśmy posłuchać i pooglądać Przemka. Nie był on jednak jedyną niespodzianką tego Gooralskiego Projektu X vol. 1. Co jeszcze się działo?

Przemek Kossakowski na 1. edycji Gooralskiego Projektu X

Z okazji wielkiego otwarcia CH Krupówki 40 oraz Góralskiego Browaru do Zakopanego zawitały też inne gwiazdy, w tym m.in. Kayah i Marcin Wyrostek, Sonia Bohosiewicz, Jessica Mercedes, Maffashion, Łukasz Jakóbiak oraz Basia Pasek i Krzysztof Jankowski „Jankes”, którzy poprowadzili całe wydarzenie.

Poza Przemkiem, na gości Gooralskiego Projektu X czekało też wiele innych atrakcji. Jessica Mercedes opowiedziała o trendach na rok 2019, prezentując karnawałowe stylizacje. Maffashion wśród gości Gooralskiego Projektu X szukała ciekawych stylizacji, które nagrodziła bonami na zakupy. Sonia Bohosiewicz wraz z rodowitą góralką z Koła Gospodyń Wiejskich zaprosiła gości na przyspieszony kurs gotowania według zakopiańskich receptur i przygotowała tradycyjne, góralskie moskole. Zwieńczeniem projektu był zaś koncert Kayah & Marcina Wyrostka z zespołem Coloriage, na którym goście bawili się jak na typowym góralskim weselu!  My też ta, byliśmy i musimy przyznać, że takiej zabawy w góralskim klimacie nie widzieliśmy już dawno!

Zdjęcia Przemka Kossakowskiego podczas akcji Gooralski Projekt X znajdziecie w naszej GALERII--->