Za pomocą OneBlade można szybko i wygodnie przycinać, nadawać kształt i golić zarost o każdej długości. Wystarczy użyć jednej z nasadek grzebieniowych dołączonych do zestawu, aby łatwo i szybko uzyskać równo przycięty zarost na długość od 1 do 5 mm. Dwustronne ostrze o niewielkich rozmiarach umożliwia stworzenie idealnych krawędzi i perfekcyjnych linii, nawet w tak problematycznych miejscach, jak jabłko Adama czy obszar dookoła ust.

Dla uniknięcia tak częstych w przypadku innych narzędzi podrażnień oraz zaczerwienień skóry, OneBlade przycina zarost na optymalną odległość, chroniąc ją przed zaczerwienieniami.

OneBlade jest stworzony do tego typu zadań, ponieważ zastosowana w nim rewolucyjna technologia łączy w sobie szybko poruszające się ostrze (200 ruchów na sekundę) z podwójnym systemem ochrony, który dzięki gładkiej powłoce i zaokrąglonym końcówkom ostrza chroni skórę przed podrażnieniami. Philips OneBlade nie zapewni aż tak gładkiego efektu golenia jak maszynka jednorazowa, ale dzięki temu jego stosowanie jest komfortowe, szybkie i nie powoduje podrażnień, a ogólny efekt to wciąż gładka skóra! Co więcej, OneBlade jest skuteczny nawet przy dłuższym zaroście. W porównaniu do maszynek jednorazowych, nie zapycha się, nie podrażnia i jednym ruchem ścina nawet kilkudniowy zarost. Można używać go na mokro i na sucho. Urządzenie jest wodoodporne - do golenia można nałożyć piankę lub używać go pod prysznicem.

Philips OneBlade: opinie mówią same za siebie

O skuteczności OneBlade przekonali się pierwsi panowie, którzy zostali zaproszeni do przetestowania produktu. Nasi influencerzy, wiodący intensywny i często mobilny tryb życia, zobaczyli jak łatwe może być użycie maszynki OneBlade nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

O ich zadowoleniu z produktu najlepiej świadczą komentarze: “Tysiące pokonanych kilometrów miesięcznie, mało czasu, aby dbać o zarost. Dlatego rzadko widujecie mnie ogolonego na gładko. To już moja druga maszynka do golenia Philipsa - a dzięki OneBlade jestem w stanie szybko i ładnie wymodelować swój zarost”, “Czasem trzeba i tak - całe życie w biegu - choć i tak bym nic nie zmienił”, “Często zdarza Ci się golić w biegu? A może w windzie, w drodze do pracy? #OneBlade jest produktem niestandardowym. Zupełnie jak KLASYK - wyróżnia się z tłumu! To przede wszystkim funkcjonalność, możesz go zabrać wszędzie i zadbać o siebie nawet wtedy gdy brakuje Ci czasu!”.'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Daniel Wiśniowski (@danielwisniowski) Paź 31, 2018 o 5:36 PDT

Philips OneBlade to produkt idealny dla panów, którzy cenią sobie indywidualizm, czas i wydajność. Maszynka do golenia Philips, dzięki swojej wyjątkowej hybrydowej funkcjonalności, oferuje im odpowiednie rozwiązanie, niezależnie od stylu i długości zarostu. Zatem zamiast golić się w środę, by uzyskać idealny kilkudniowy zarost na sobotnie wieczorne wyjście lub zmagać się z mnóstwem narzędzi, aby odpowiednio wystylizować brodę, panowie mogą nareszcie skorzystać z unikalnego rozwiązania, stworzonego specjalnie dla nich – Philips OneBlade.

Więcej informacji odnośnie produktu znajdziecie na stronie Philipsa: https://www.philips.pl/c-m-pe/oneblade-przycinanie-modelow-i-gol.