Na co dzień zaszywają się w atelier dyktując trendy na kolejny sezon. A kilka razy do roku dumnie paradują w finale swoich pokazów. Nas jednak zaciekawiło co robią w wolnym czasie. Wolni od maszyny do szycia, asystentów i gwiazd u boku na czerwonym dywanie. I wygląda na to, że świetnie się bawią.

Choć dziś kreatorzy to w większości celebryci pełną parą, znajdują czas dla rodziny, przyjaciół, poranny fitness czy gotowanie. Diane von Furstenberg chętnie fotografuje się ze znajomymi podczas wspólnych wakacji, a Jean Paul Gaultier jest królem parkietu na wszystkich paryskich imprezach.

Odkryliśmy też, że Karl Lagerfeld w wolnym czasie maluje obrazy, Zac Pozen uwielbia gotować w rytm piosenek Franka Sinatry, a Olivier Rousteing, oczywiście kiedy nie spędza czasu z Rihanną i Kendall, biega i trenuje ze swoim przyjacielem.

Nowa dyrektor kreatywna Sonii Rykiel Julie de Libran jest duszą towarzystwa i gwiazdą maskarady, podczas gdy Riccardo Tisci wiecznie podróżuje zabierając ze sobą znajmoych w najdalsze zakątki świata. Za to Nicolas Ghesquiere to typ samotnika, który w wolnym czasie poświęca się miłości do sztuki i architektury.