Rezvani Tank to idealny konkurent dla Tesli Cybertruck

Elon Musk rzucił sobie pod nogi parę kłód. Jego teorie o wspaniałości i „niezniszczalności” Cybertrucka są bardzo łatwe do obalenia, co pokazała prezentacja modelu. Wykorzystać to chce kilka marek, które nie są tak znane, jak Tesla, lecz oferują całkiem rozsądną alternatywę. Mowa tu przede wszystkim o Rezvani.

CZYTAJ: Rezvani Tank to najmocniejszy SUV na świecie!

Pisaliśmy o nich już jakiś czas temu. Przypomnijmy: ich flagowy produkt to model Tank. Nazwa wcale nie jest trikiem, który ma tylko przykuć waszą uwagę - to auto rzeczywiście wygląda jak czołg. Samochód nie tylko ma bardzo rasową i off-roadową jednocześnie aparycję. Wspomagany przez potężny silnik V8 Rezvani Tank wydaje się być niezniszczalny. Wobec tego słowa prezesa marki, Ferrisa Rezvaniego, brzmią wiarygodnie, gdy mówi o tym, że jego auto jest naprawdę kuloodporne w przeciwieństwie do Cybertrucka: 

- Rezvani Motors wyzywa Teslę na pojedynek balistyczny, by potwierdzić słowa Elona Muska, jakoby Cybertruck miałby być kuloodporny. Tesla, przyprowadźcie swój samochód na strzelnicę. Wykonamy rzetelny i prawdziwy test balistyczny, wraz z pojedynkiem na to, które auto jest mocniejsze. Pick up Tesli to najgorzej zaprojektowany samochód wszech czasów - czas naprawić opinię - pisze w komunikacie prasowym Ferris Rezvani.

Dosyć mocne słowa wypowiedziane w kierunku Elona Muska, prawda? Rezvani jest jednak pewne swego i wierzy w model Tank. Marka ta wciąż jest dosyć słabo rozpoznawalna w Europie, co jest dosyć niesłuszne. Owszem, Tesla mistrzowsko nauczyła się wykorzystywać media i reklamy, lecz bylibyśmy więcej niż ciekawi wyniku pojedynku Cybertrucka z Tankiem!