Nie zdążyliście jeszcze kupić prezentu dla dziadka? A może zapomnieliście, że 22 stycznia wszyscy dziadkowie obchodzą swoje święto. Jeśli tak, to chcemy Was uspokoić, ponieważ upominki kupowane na ostatnią chwilę też mogą być udane. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie i czego szukać. Z myślą o wszystkich zapracowanych, zabieganych i spóźnialskich, przygotowaliśmy listę sprawdzonych pomysłów na prezenty dla dziadka w wersji last minute. 

Pomysły na prezenty na Dzień Dziadka

Zdrowie trzeba pielęgnować w każdym wieku, jednak w szczególności dbać o siebie powinni ludzie starsi, którzy z upływem kolejnych lat muszą zmagać się to ciągle z nowymi schorzeniami. Dlatego masażer do szyi, karku lub stóp, ewentualnie ciśnieniomierz może okazać się świetnym prezentem dla dziadka z okazji jego święta. 

Pilot do telewizora to niezastąpione urządzenie, ale niestety bardzo łatwo go zgubić. Wobec tego, tym bardziej polecamy zakup stojaka na piloty, który pozwoli utrzymać je w jednym miejscu, a przy okazji stanie się idealnym uzupełnieniem wnętrza. Bardzo praktycznymi upominkami mogą okazać się także bezprzewodowa lampka do czytania z mocowaniem na klips oraz elektroniczny organizer do tabletek z alarmem, dzięki któremu nasi dziadkowie nie zapomną o konieczności zażycia leków.

Prezenty dla dziadków to często nie lada wyzwanie. Upominki powinny być praktyczne, jednak powinny one przede wszystkim wywołać uśmiech na ich twarzy. Dziadka zapewne ucieszy widok kubka czy poduszki z personalizowanym napisem "Najlepszy dziadek na świecie".