Czarnobylit 

Zapewne niewielu z Was słyszało o tym tytule. Może to i dobrze, bo dzięki temu oczekiwania odnośnie tej gry są znacznie mniejsze. "Czarnobylit", jak już możecie domyślić się z nazwy, przeniesie nas do Czarnobyla, gdzie będziemy mieli za zadanie przetrwać i wyeliminować wrogie frakcje wojskowe, uważając przy tym na skażenie radioaktywne po wybuchu w elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Gra jest dostępna w sklepach od dziś, tj. 16 października. Uwierzcie nam - ten tytuł jest wart swoich pieniędzy!

Call of Duty Modern Warfare

Call of Duty powraca na stare komputerowe śmieci. Wielu dzisiejszych graczy serii wychowało się na cyklach "Modern Warfare", które są osadzone w miarę rozsądnych realiach rzeczywistości. Przede wszystkim, "MW" urzekło graczy bardzo dobrą fabułą i solidnym trybem multi-player, którego serwery nawet dziś, po 10 latach od premiery, potrafią być zajęte. 

W nowej odsłonie Modern Warfare poznamy więcej historii, które są związane z kapitanem Johnem Price'em. Zwiastuny wyglądają niesamowicie i pokazują, że studio Infinity Ward włożyło mnóstwo pracy w to, by nowe Call of Duty prezentowało się jak najlepiej. Premiera "Modern Warfare" już 25 października

Red Dead Redemption 2 na PC

Miłośnicy westernów i dzikiego zachodu, którzy nie mają w domu konsol mogą grać spokojnie. Rockstar Games podobnie jak w przypadku "GTA V" wypuszcza swój najgorętszy tytuł na PC z lekkim opóźnieniem. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, gra jest wówczas bardziej dopracowana zarówno pod względem grafiki, jak i samej rozgrywki. Jeśli nie macie konsol i jesteście niesamowicie ciekawi przygód Arthura Morgana i bandy Dutcha Van Der Linde, koniecznie wybierzcie się do sklepów 5 listopada po Red Dead Redemption 2!

Need For Speed Heat

Oczekiwania względem nowej ściganki EA są niesamowicie duże. Po nieudanej odsłonie Need For Speeda z 2015 roku i ostatniego "Paybacka", deweloperzy są, można by rzec, na cenzurowanym. Gracze bardzo często krytykują elektroników za wplatanie tandetnej fabuły na siłę. Odpowiedzią na wszystkie zarzuty ma być najnowszy "Heat". Oglądając pierwsze gameplay'e i zwiastuny jesteśmy jednak dobrej myśli - rynek gier bardzo potrzebuje dobrego Need For Speeda. Premiera gry: 8 listopada. W sam raz na długi weekend niepodległościowy.

Death Stranding

8 listopada swoją premierę będzie miał również inny tytuł - "Death Stranding". Jest on jedną z najbardziej tajemniczych gier wszech czasów, bo informacji o niej jest bardzo mało. Fabuła opowie nam o niezwykle niebezpiecznych właściwościach deszczu, przez który przenosimy się w czasie. Dodatkowo przyspiesza starzenie się. Deweloperzy w oryginalny sposób stowrzyli grę, która opowie nam o cienkiej granicy między życiem a śmiercią. Jeśli ten krótki opis Was jeszcze nie przekonał, rzućcie okiem na zwiastun:

Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Seria gier dotycząca "Gwiezdnych Wojen" jest niezwykle popularna. Prosta mechanika rozgrywki i niezbyt złożona fabuła sprawiają, że gra w Star Wars jest niezwykle przyjemna. Dorzucając do tego piękną oprawę graficzną otrzymujemy świetnego FPS'a, osadzonego w fantastycznym klimacie. Premiera "Star Wars Jedi: Upadły Zakon" jest przewidziana na 15 listopada. Tymczasem niech moc będzie z Wami!