Kolekcje inspirowane znanymi filmami czy serialami nie są niczym nowym w świecie mody. Wystarczy przypomnieć sobie chociażby to, jakim fenomenem jest paru lat „Stranger Things”. Rzecz jasna na kolekcji ubrań się nie kończy, bowiem wiele marek sportowych ochoczo tworzy też obuwie. Pod tym kątem wielkim specjalistą jest ostatnio Adidas, który ochoczo współpracuje z popularnymi franczyzami kinowymi. Teraz po „Avengersach” i „Gwiezdnych Wojnach” przyszedł czas na Jamesa Bonda.

ZOBACZ TEŻ: Kolekcja Stranger Things x Nike to nostalgiczny ukłon w stronę lat 80. Fani serialu będą zachwyceni

Zaprojektowane z wyjątkowej okazji, bo tak trzeba uznać każdą premierę filmu z agentem 007, najnowsza wersja ultraBOOST prezentuje się odpowiednio stonowanie pod kątem kolorystycznym. W końcu James Bond raczej nie jest znany z garderoby charakteryzującej się szalonymi i krzykliwymi barwami.

Model posiada monochromatyczną cholewkę Primeknit, która dobrze oddaje ukrytą naturę kultowego agenta wymyślonego przez Iana Fleminga. Wśród ciekawych akcentów mamy srebrny haft w pobliżu toe-boxa i elementy przypominające włókno węglowe z tyłu. Cyfry 007 na pięcie oraz motyw otwierającej sekwencji z Bondem strzelającym prosto w widza na języku służą jako dodatkowe oznakowanie na bucie. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez YANKEE (@yankeekicks) Lut 21, 2020 o 9:11 PST

Sprzedaż tego modelu zapewne ruszy w okolicach premiery „Nie czas umierać”. 25. film trafi do brytyjskich kin 2 kwietnia tego roku. W Polsce będziemy mogli cieszyć się ostatnią produkcją z Danielem Craigiem dzień później.