„007 Cashmere Collection”: klasyka inspirowana Jamesem Bondem

Brytyjska marka lubująca się w kaszmirze, której ubrania nosił chociażby Daniel Craig w „Skyfall” i „Spectre”, wypuściła niesamowitą kolekcję, dzięki której poczujesz się jak agent 007. 13 stylizacji z ikonicznych scen serii prezentują się wyśmienicie. Ponadto jeszcze lepiej by wyglądały w towarzystwie Astona Martina i Omegi Seamaster.

N.Peal odtworzyła niektóre elementy garderoby agenta 007, jak chociażby kamizelkę i sweter noszone przez Rogera Moore’a w „For Your Eyes Only”.

Wasza ulubiona część to „Die Another Day”? N.Peal odtworzyło golf ze sceny, w której Bond konfrontuje się z Gustavem Graves’em, by dowiedzieć się o jego poprzedniej tożsamości. Ten przepiękny sweter jest zrobiony z kaszmiru i najwyższej jakości merynosu. Zobaczcie sami:

„007 Cashmere Collection”: N.Peal przygotowało także świetną reklamę. 

Oprócz ubrań przygotowanych dla Daniela Craiga w dwóch ostatnich częściach Jamesa Bonda, N.Peal podjęło również współpracę z EON Productions - firmą, która stoi za wszystkimi filmami o agencie 007. Efektem jest fantastyczny dwuminutowy filmik reklamowy.

CZYTAJ: Zaprojektowany przez Daniela Craiga Aston Martin to idealny prezent dla fanów Bonda. Cena zwala z nóg!

Kolekcję i lookbook możecie zobaczyć w naszej GALERII >>>>