Post Malone przeważnie ubiera się w rzeczy, które są nieprawdopodobnie krzykliwe. Czy będzie to stylizacja w różowej kolorystyce, czy komplet z rycerskimi nadrukami, Amerykanin lubi się pokazać. Jednak kiedy trzeba, potrafi stonować swój styl. Tak było w przypadku jego ostatniego wystąpienia w show Jimmy’ego Fallona. Muzyk pojawił się w ciemnogranatowym garniturze w kratę i smukłych, brązowych kowbojkach.

Rolex Post Malone'a

Na kolorowe szaleństwo pozwolił sobie w przypadku zegarka. A ten skądinąd ubrał wspaniały. Mowa bowiem o złotym Roleksie Rainbow Daytona. Ten model jest niezwykły z powodu tego, że ma na pierścieniu 36 szafirów o szlifie bagietkowym w kolorach od purpurowego przez czerwony, żółty, zielony, niebieski po fioletowy. To wszystko tworzy efekt tęczy otaczającej tarczę.

Na tym się jednak nie kończy luksusowość tej Daytony. Oprócz szafirów, kopertę ze złota Everose o średnicy 40 mm zdobi 56 różnej wielkości brylantów. Pozostałe kamienie, czyli 11 szafirów, dopasowanych do koloru pierścienia, tworzy oryginalne indeksy godzinowe. Indeksy oraz zaznaczone różowym złotem liczniki kontrastują z czarną, lakierowaną tarczą. Jego wodoszczelność sięga 100 metrów, ma świecące w ciemności na niebiesko wskazówki oraz złotą bransoletę typu Oyster.

Pomimo biżuteryjnych dodatków, Rainbow Daytona jest zegarkiem, który może nosić nie tylko popularny artysta, ale także sportowiec. Doskonałym przykładem tego jest hiszpański piłkarz Antoine Griezmann.

CZYTAJ TEŻ: Z tymi dwoma gadżetami nie rozstaje się Antoine Griezmann. Wśród nich niezwykły zegarek

Inni fani luksusowych zegarków

Post Malone nie jest rzecz jasna jedynym muzykiem, który nosi niezwykłe zegarki. Pisaliśmy ostatnio o kolekcji Drake’a, która składa się m.in. z zegarka Richard Mille 69 Tourbillon Erotic. Raper dał za niego aż 750 tys. dolarów. Oprócz tego ma całą masę Rolexów. Innym wielkim fanem tej marki jest także Justin Bieber. Posiada zarówno złotą Daytonę, jak i złotego Day-Date II oraz Datejust II ze stali nierdzewnej.

CZYTAJ TEŻ: Drake to wielbiciel luksusowych zegarków. Jeden z nich… wyświetla erotyczne wiadomości