Porsche Taycan: akcesoria i dane techniczne

Ci z was, którzy kupią Taycana, zyskają przede wszystkim dostęp do Apple Music. Już spieszymy z wyjaśnieniem. Apple Music jest funkcją specjalnie przygotowaną do odtwarzania muzyki w aucie. Użytkownikowi da dostęp do ponad 50 milionów piosenek i setek tysięcy playlist z ekranu komputera. Jedyne co jest wymagane, to dostęp do internetu, który dostajemy w pakiecie z Taycanem na 3 lata w ramach zakupu auta.

Dodatkowo Porsche wyposaży swojego pierwszego elektryka w system nagłośnienia Burmastera.  W połączeniu z Apple Digital Master, dadzą one prawdziwie studyjne wrażenia. Coś nam się wydaje, że miłośnicy głośnych układów wydechowych będą mieli godny substytut!

ZOBACZ: Magnus Walker - oto najsłynniejszy kolekcjoner Porsche. Ile samochodów zebrał?

Kolejna gratka: przyspieszenie. Sprint do pierwszej setki zajmie Taycanowi 3.5 sekundy. To za sprawą 90 kilowatowej baterii, która dostarczy 600 koni mechanicznych. Porsche zdążyło poddać swojego elektryka ekstremalnemu testowi na torze Baden. Producent ze Stutgartu wypuścił swoją nową zabawkę na 26 okrążeń, które pokonało jadąc nieustannie 124 mile na godzinę.

Porsche Taycan zadebiutuje w salonach pod koniec tego roku, zaś dokładne wizualizacje mamy ujrzeć niebawem. Nie możemy się doczekać!