Marka Remington zaprezentowała w tym sezonie coś wyjątkowego. DuraBlade - trymer niezastąpiony podczas przycinania, golenia oraz stylizacji zarostu o dowolnej długości bez konieczności wymiany ostrzy. Urządzenie zostało wyposażone w cztery różne grzebienie do zarostu. Zapewniają one elastyczność przycinania włosów na dowolną długość w sposób równomierny i wygodny, co z pewnością docenią wielbiciele idealnej krótkiej brody oraz wystylizowanego zarostu. Jeśli szukamy prezentu dla Pana, ten z pewnością ucieszy każdego, bez względu na długość zarostu, czy fryzurę. Po prostu jest idealny dla każdego przedstawiciela płci… przystojnej. Trymer DuraBlade został zaprojektowany tak, aby używając tylko ostrza zapewnić optymalny efekt golenia dzięki usuwaniu włosów o dowolnej długości i w dowolnym kierunku, a to za sprawą technologii TST umożliwiającej  łatwe golenie z włosem lub pod włos. Wytrzymałość, szybkość
i precyzyjność działania raz wszechstronność i ergonomiczny kształt DuraBlade zapewne spotkają się z dużym uznaniem każdego mężczyzny.

Cieszmy się grudniem. Cieszmy się wszystkimi okazjami do obdarowywania naszych najbliższych. Cieszmy się czasem tak bardzo wyjątkowym, kiedy to energia szczęścia, wyczekiwania, podśpiewywania na każdym kroku powoduje uśmiech na ustach i radość w sercach.
 
Te produkty znalezione w prezentowym bucie lub pod choinką są gwarancją sprawienia ogromnej radości najbliższym.