Aston Martin - wielki powrót

Aston Martin zniknął z polskiego rynku z końcem lipca 2020 roku. Powodem były różne zawirowania wokół firmy British Automotive Holding, która była odpowiedzialna za dystrybucję samochodów tej brytyjskiej marki. Doskonale jednak wiemy, że w Polsce jest grupa osób, która chętnie widziałaby Astona Martina w swoim garażu. Tak samo pomyślał nowy dystrybutor tej marki w Polsce - Auto Fus Group!

Grupa Auto Fus jest bardzo dobrze znana. Oprócz popularnych marek takich jak BMW, Alfa Romeo czy Jeep, znajdziemy także Rolls-Royce’a i McLarena. Aston Martin będzie idealnie uzupełniał tę grupę marek. 

Jest to świetna wiadomość nie tylko dla potencjalnych klientów, ale i dla fanów kochających brytyjską motoryzację. Powstanie takiego salonu sprawi, że na ulicy będziemy mogli częściej oglądać te niesamowite maszyny. 

Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group, przyznaje, że zainteresowanie klientów jest spore: „Poprzedni importer sprzedawał rocznie mniej więcej tyle samochodów, ile my zamówiliśmy w dwa miesiące. Jeszcze nie otworzyliśmy salonu, a już mamy zamówienia na dziewięć aut" - powiedział w rozmowie z IBRM Samar.

Te liczby na pewno wzrosną podczas oficjalnego otwarcia, które zaplanowane jest na listopad 2021 roku. Salon Astona Martina będzie zlokalizowany w Hotelu Raffles Europejski przy Krakowskim Przedmieściu.