Jak zapewniają twórcy marki Dastan, The Dreamer jest „sobą, normalnym facetem”. Mężczyzna, którego chce ubierać marka, lubi dobrze wyglądać, lubi modę, jednak podstawą jego szafy jest męska klasyka. Ceni ją, jednak nie boi się nowoczesnych zestawień i nietuzinowych dodatków. Z najnowszych trendów wybiera te, które wpisują się w jego styl, wprowadzając do niego nowatorstwo i świeżość. W sezonie wiosna-lato 2019 nosi dwurzędowe garnitury, klubowe marynarki, spodnie typu chino i kardigany w odcieniach szarości, granatu czy beżu. W jego szafie nie brakuje też najmodniejszego w ostatnich sezonach motywu kraty, który łączy w nietypowe, intrygujące, jednak nigdy krzykliwe zestawienia. Wybiera garnitury w kratę i zestawia je z dodatkami w kwiatowe nadruki czy motywy paisley. Założy marynarkę z szortami, a kiedy wymaga tego okazja - trzyczęściowy garnitur i krawat. Jest mężczyzną z klasą ale też marzycielem - nieco retro, a jednak nowoczesnym.

W najnowszej kolekcji marki pod wiele mówiącym tytułem The Dreamer dostępne są zarówno garnitury, marynarki, koszule czy spodnie, jak i szeroki wybór dodatków - butów, poszetek czy krawatów. Wszystkie kolekcje projektowane i produkowane są w Polsce. I choć marka prężnie rozwijała się przez ostatnie lata, a nawet dekady, to jej siedziba pozostała niezmienna i znajduje się w stolicy polskiego włókiennictwa – Łodzi.                                                                                                                            

Dziś zdobyliśmy dowód na to, że trzydziestoletni Dastan nie zamierza się starzeć, ale będzie marzył i kontynuował to, co kocha najbardziej. Czy w kolekcji The Dreamer faktycznie widać umiejętne połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnym podejściem do krawiectwa? Zajrzyj do naszej GALERII---> i przekonaj się sam!