Męskie tygodnie mody w Londynie, Paryżu i Mediolanie, a także pokazy w ramach Firenze Pitti Uomo dobiegły końca. Chociaż polscy modele wciąż nie są tak popularni, co ich koleżanki z branży, to kilku z nich zdobywa coraz silniejszą pozycję. Adam Kaszewski i Dominik Sadoch (obaj z AS Management) zawojowali Paryż. Dominik otworzył pokaz Icosae, pojawił się także na wybiegu Louis Vuitton, Balmain, Cerruti 1881, Officine Générale. Adam (ostatnio widzieliście go w sesji w ELLE Man) - czwarty raz z rzędu prezentował kolekcję Issey Miyake, wziął także udział w show Cerruti 1881, Junya Watanabe oraz Moncler Gamme Bleu. Mediolański Fashion Week bezsprzecznie należał z kolei do Maxa Barczaka (Malva Models). Max promował takie marki jak: Prada, Marni, Fendi, DIRK BIKKEMBERGS. W stolicy Lombardii debiutowali: Maksymilian Szwajewski (AS Management) i Mikołaj Kajak (AS Management) - obaj otrzymali EXCLUSIVE u Prady, a chwilę później Mikołaja zobaczyliśmy także na wybiegach Louis Vuitton, Officine Générale, Acne Studios oraz Kolor w Paryżu.

Znacie już bliźniaków Oskara i Kacpra Grzelaków (Orange Models)? Bracia pojawili się m.in. na pokazach: Miharayasuhiro, Julius, Comme des Garçons Shirt, OAMC i Wood Wood, a models.com umieściło ich na liście NEWfaces i napisało, że są jak "perfekcyjny algorytm mody" ("x 2 = the perfect algorithm for fashion"). Nową interesująca twarzą według tego samego serwisu jest także Jeremi Mróz (Orange Models) - widzieliśmy go na wybiegu Berthold i Malibu 1992. Jeremi, jak na fana black metalu przystało, nosi długie ciemne włosy, a scoutka wypatrzyła go gdy odwiedzał swoją babcię. Na pewno jeszcze nie raz o nim usłyszycie.

Z polskich modeli na światowych wybiegach podczas tygodni mody na jesień i zimę 2017/2018 wystąpili także m.in. Jakub Gorzała (United For Models), Szymon Tuz (United For Models), Jakub Kierzkowski (AS Management), Eryk Szymański (Embassy Models), Jakub Zawada (JMP Agency), Simon Gano (ECManagement), Grzegorz Kłębek (Embassy Models), Jakub Pawelczak (AS Management), Alex Sosnowski (AS Management), a Sebastian Zawiliński (Avant Models), którego znacie z programu Top Model pojawił się na pokazie Moncler Gamme Bleu

P.S. Wszystkim chłopakom gratulujemy!

Polscy modele na Men's Fashion Weeks jesień-zima 2017/2018 - GALERIA>>