Sylwestrowa impreza może stać pod znakiem sprawdzonych hitów z lat 80. jak Wham! - „Wake Me Up Before You Go-Go” czy A-ha - „Take On Me”, ale wcale nie trzeba ograniczać się do takiego repertuaru, by dobrze bawić się w ten szczególny czas. Dobrym pomysłem jest również to, aby playlista na Sylwestra składała się z przebojów z właśnie odchodzącego roku. Wybór jest naprawdę spory, bo można postawić na wykonawców z różnych gatunków – popu, R&B czy hip hopu.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze płyty 2019 roku. FKA twigs, Harry Styles oraz Nick Cave [PRZEGLĄD ELLE MAN]

Zdajemy sobie sprawę, że nie istnieje playlista, która zadowoli wszystkich i zawsze czegoś będzie na niej brakować, ale jeśli już wchodzić w nowy rok, to czemu nie przy dźwiękach najnowszego hitu The Weeknd, który brzmi jakby powstał w latach 80., zaraźliwego „Bad Guy” od Billie Eilish czy najbardziej tanecznego utworu w karierze Harry’ego Stylesa, czyli „Adore You”.

Sylwestrowa playlista wcale nie musi składać się też jedynie z tych najbardziej rozpoznawalnych wykonawców, bo także ci mniej znani nagrali w 2019 roku utwory, które w sam raz nadają się na imprezę. Mowa chociażby o brytyjskiej artystce Georgia czy raperze AJ Tracey, którego utwór „Ladbroke Grove” wprowadza dobry vibe. A dobry nastrój to w końcu coś, czego nie powinno nam zabraknąć w Sylwestra.

Poniżej nasza playlista utworów na Sylwestra 2019/2020:

The Weeknd – „Blinding Ligths”

Billie Eilish – „bad guy”

Lizzo – „Juice”

Harry Styles – „Adore You”

Calvin Harris, Rag'n'Bone Man – „Giant” 

Sam Smith – „Dancing With A Stranger”