Płaszcz męski na jesień: jak nosić? Z garniturem

Kamelowy/beżowy płaszcz jest idealny do rozjaśnienia formalnego stroju. Sprawia, że cała stylizacja zyskuje dodatkowego rozmachu. To wszystko dzięki temu, że ten kolor jest niesamowicie wszechstronny i wygląda dobrze zarówno na szarej flanelowej marynarce, jak i na dwurzędówce w kratę. Generalna zasada jest taka, żeby reszta stroju była prosta. Można zamienić koszulę na golf i oxfordy na zamszowe buty. To połączenie bez wątpienia będzie mocne.

Płaszcz męski na jesień: jak nosić? Dopasowanie kolorystyczne

To szybki i łatwy sposób, aby wyglądać w sposób, który wysyła wyraźny komunikat, że wiemy, co robimy. Kamelowy płaszcz i reszta stroju utrzymana w podobnym/tym samym kolorze zawsze będzie robić duże wrażenie. Kluczem do osiągnięcia tego jest zmieszanie płaszcza z odcieniami beżu, brązu i bieli, z zachowaniem wyraźnego rozróżnienia między górną i dolną połówką. Dodaj ciekawe tekstury, takie jak sweter z warkoczowym splotem, zestawiając wszystko z czarnymi lub białymi butami.  

Płaszcz męski na jesień: jak nosić? Trencz

Trencz to rodzaj klasycznego płaszcza z zapięciem dwurzędowym i szerokim paskiem z klamrą. To element odzieży, który w przeszłości mocno spopularyzowało kino. Wystarczy sobie przypomnieć Humphreya Bogarta z filmu „Casablanca” (1942). Wykonany z nieprzemakalnego i chroniącego przed wiatrem materiału, kamelowy/beżowy trencz wydaje się idealnym rozwiązaniem na jesień oraz wiosnę. Co więcej, pasuje do każdego stylu. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie go z dżinsową koszulą z dopasowanymi czarnymi dżinsami. Nie będziecie rozczarowani swoim wyglądem.

Płaszcz męski na jesień: Szaleństwo Zakupów 2019

Najmodniejsze kamelowe płaszcze z najnowszych kolekcji jeszcze taniej znajdziesz w butikach biorących udział w akcji Szaleństwo Zakupów 2019. Ta już 4 i 5 października w sklepach w całej Polsce. Więcej o akcji dowiesz się ze strony szalenstwozakupow.pl. Partnerem akcji jest Galeria Mokotów: