Black Friday Garnitury

Jeśli szukacie dobrych promocji na garnitury, najpopularniejsze sklepu przygotowały kilka ciekawych ofert. Znajdziecie w nich nie tylko kompletne garnitury, ale też spodnie garniturowe, marynarki (jedno i dwurzędowe), a także kamizelki sprzedawane osobno. 

Wybierając modele dla siebie pamiętajcie, by sugerować się rozmiarówkami podanymi na stronach producentów. Miary powinny być uniwersalne, jednak pomiędzy markami mogą występować drobne różnice.

Vistula przygotowała ciekawą ofertę obejmującą sporą część ich asortymentu garniturowego. W momencie pisania tego tekstu na stronie dostępnych jest blisko 200 modeli garniturów, zarówno męskich jak i damskich o obniżonych cenach. Producent deklaruje, że ceny zostały obniżone o 50 proc., a promocja ma trwać do odwołania.

Poszukującym stroju wyjściowego polecamy też zajrzeć na stronę polskiej marki Bytom. Znajdziecie tam promocje na blisko 3000 produktów, a wśród nich garnitury i marynarki, ale też kurtki, płaszcze i dodatki. 

Black Friday Koszule

Wólczanka przygotowała dla swoich klientów bogatą ofertę z okazji Black Friday. Na wszystkie produkty oznaczone flagą z nazwą akcji obowiązuję promocja trwająca do 27 listopada. W zakładce znajduje się wiele ciekawych koszul formalnych i nieformalnych takich marek jak Wólczanka i Lambert. 

W poszukiwaniu koszul, ale też swetrów, marynarek i spodni, warto zajrzeć do sklepu Royal Collection. W zakładce Black Friday znajdziecie wiele ciekawych promocji, które aktywuje się kodem „BLACK2020". Zniżka będzie aktywna do 29 listopada. 

Black Friday Buty

Jeśli szukacie obuwia w okazyjnej cenie, warto zajrzeć do sklepu internetowej eobuwie.pl. Właściciele sklepu przygotowali bogatą ofertę przecenionego obuwia, którą uruchamia się hasłem „BLACK". W ofercie znajdziecie nie tylko klasyczne obuwie męskie, ale też modele sportowe i ocieplane obuwie zimowe. Akcja promocyjna ma trwać do 25 listopada.