Piotr Stramowski ambasadorem marki Aztorin

Piotr Stramowski to jeden z naszych ulubionych aktorów. Wystąpił w hitowych produkcjach filmowych u Patryka Vegi, Piota Szkopiaka czy Konrada Aksinowicza. Z żoną, aktorką Katarzyną Warnke tworzy jedną z najgorętszych par show-biznesu. Absolwent krakowskiej PWST niedawno musiał odnaleźć się jednak w zupełnie nowej roli - został ambasadorem, a jednocześnie gwiazdą najnowszej kampanii marki Aztorin.

Aztorin to marka, która cieszy się uznaniem niejednego faceta dzięki swojej bogatej, wyróżniającej się designem ofercie zegarków i biżuteryjnych akcesoriów, doskonale współgrających ze stylem współczesnego mężczyzny. A przecież Piotr Stramowski jest takim właśnie facetem. Odnosi zawodowe sukcesy, jest wyrazisty, przykuwa uwagę osobowością i stylem, a do tego jest odzwierciedleniem nowoczesnego i przebojowego faceta. I to tacy właśnie mężczyźni sięgają najczęściej po produkty marki Aztorin. Jego wybór na ambasadora marki nie był zatem przypadkowy!

Aztorin - co w kolekcji wiosna/lato 2019?

W najnowszej kampanii Wojciecha Rudzkiego z Piotrkiem Stramowskim w roli głównej zachwyca nas jednak nie tylko sam aktor. Dynamikę designu zegarków i dodatków marki świetnie podkreśla klimat zdjęć zrealizowanych w ramach najnowszej kampanii. Piotr kreuje w niej wizerunek niepokornego, nieunikającego wyzwań mężczyzny, poszukującego w życiu emocji i ekstremalnych doznań (dokładnie tak, jak czyni to w swoim życiu prywatny i zawodowym). Sesja została zrealizowana na znanym torze wyścigowym w Miedzianej Górze. Kampanię tworzą spójne, pełne ekspresji kadry, na których aktor stworzył portret intrygującego, wojowniczego indywidualisty, zdecydowanego i ambitnego, ale też niepozbawionego romantycznego pierwiastka (czy nie za to właśnie kochają go panie, chodzące na jego filmy z jego udziałem?). W sesji na pierwszym planie – obok aktora, a raczej na nim - widzimy rockowe bransolety i męskie naszyjniki, ale też nasze ulubione zegarki -  m.in. te pochodzące z kolekcji Sport czy Classic.

Co nas w tej sesji najbardziej zaskakuje? To, że modele zegarków Aztorin zaprojektowane w ponadczasowej estetyce tak świetnie odnalazły się w tej wyrazistej, pulsującej energią kampanii i atmosferze stworzonej przez rockowego w tym przypadku Piotra Stramowskiego. Kto by się jednak dziwił? W końcu klasyka oraz ponadczasowy, dobry design są po to, żeby pasowały na każdą okoliczność!