Pilawski na Open'er Festival 2019

Podczas tegorocznego Open'er Festival modelki Pilawskiego zaprezentują m.in. zwiewne koszule i tuniki, letnie bluzy czy krótkie spodenki. W najnowszej kolekcji projektanta nie zabraknie jednak także sylwetek męskich. To z racji na fakt, że kolekcja jest mocno unisexowa a ubrania designera wyglądają równie dobrze na przedstawicielach obu płci. I tak też faceci w najnowszej, festiwalowej kolekcji projektanta znajdą m.in. białe, czarne i beżowe festiwalowe kurtki, garnitury, bluzy i koszule, które świetnie sprawdzą się na festiwalowym polu Lotniska Kossakowo w Gdyni. Szczególnie, że niektóre z nich uszyto z materiału we wzór panterki (tak, panowie też noszą ubrania w ten motyw!), inne zaś ozdobiono powielonym logotypem projektanta, który sam w sobie przypomina muzyczną nutę.

ZOBACZ: Kenzo ogłasza nowego dyrektora kreatywnego. Kim jest Felipe Oliveira Baptista?

A skąd pomysł na zaprezentowanie swojej kolekcji właśnie podczas tegorocznego Open'er Festival? To wyjaśnia nam sam projektant:

- To dla mnie wielkie wyzwanie móc pojawić się w tym roku na kultowym i prestiżowym Open'er Festival. Wiem jak wymagającą jest publiczność tego festiwalu i już nie mogę doczekać się na spotkanie z nią "na żywo". Moją najnowszą kolekcję przygotowałem z myślą o ludziach korzystających z uroków lata, którzy cenią sobie wygodę w naturze, jak i miejskim zgiełku. Cieszę się także na doznania muzyczne, które czekają nas wszystkich na tym festiwalu - zaznacza Bartosz Pilawski, twórca i projektant marki Pilawski.

CZYTAJ TEŻ: Najbardziej stylowi reżyserzy kina. Od Andy'ego Warhola po Xaviera Dolana

Kim jest Bartosz Pilawski?

Bartosz Pilawski swoją przygodę z festiwalami rozpoczął już wcześniej, nawiązując współpracę z Festiwalem Tauron Nowa Muzyka. Projektant stworzył dla tegorocznego #FTNM oficjalną linię ubrań, którą było można kupić podczas katowickiego festiwalu.

Pilawski to stosunkowo nowa marka ubrań na polskim rynku. Już po kilku prezentacjach pierwszej kolekcji „The First Show” zaczęła zyskiwać na popularności wśród fanów mody, blogerów i instagramerów. Za projekty marki odpowiedzialny jest 24 letni Bartosz Pilawski. Pochodzący ze Szczecinka projektant tworzy obecnie w swojej katowickiej pracowni w Fabryce Porcelany. Jego projekty powstają z myślą o ludziach, dla których świeże spojrzenie na modę stanowi sposób ekspresji siebie. A gdzie znaleźć takich jeśli właśnie nie na Opener’ze?

Sesję do kolekcji festiwalowej Wild Heaven od Pilawskiego znajdziesz w naszej GALERII >>>