Skąd na ulicach popularnej gry bohaterowie w ubraniach polskiej marki? Wiele wskazuje na to, że przyczynkiem do współpracy była dobra znajomość pomiędzy przedstawicielami marki i zespołem muzycznym Keinemusic, którego przedstawiciele pojawiają się w kilku konkretnych momentach gry. Na jednym z krótkich klipów z wizualizacją ich postaci występują oni w koszulkach projektu marki MISBHV. Przykładem jest scena, w której muzycy wysiadają z prywatnego samolotu, którym przylecieli na występy w najbardziej znanych klubach w mieście. 

Pojawienie się prawdziwych produktów na ulicach Los Santos (wirtualne miasto zainspirowane Los Angeles) jest przełomem w historii komputerowej serii. Do tej pory gracze w fabule występowały tylko fikcyjne produkty, które w najlepszym przypadku przypominały projekty znane z rzeczywistości. 

„Moda ma znaczenie, o ile rezonuje z rzeczywistością. Wirtualna rzeczywistość to nowa ekscytująca forma tego dialogu. To była ogromna przyjemność, aby wystylizować naszych przyjaciół w grze GTA V”, można przeczytać pod postem MISBHV na Instagramie.