Jak, co kilka miesięcy w kilku konkretnych zdaniach udowadniamy, że nowy numer ELLE Mana powinien znaleźć się na waszej półce. 

Pierwszy powód – opowieść o wytrwałości

Najpierw inspirująca opowieść o tym, żeby się nie poddawać nawet w trudnym czasie, bo kiedy świat mówi komuś, że jesteś wart „mniej niż zero”, chce mu po prostu powiedzieć „sprawdzam”. Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Kuba Jabłoński i Krzysiek Kieliszkiewicz, czyli Lady Pank do bólu szczerze opowiadają nam o czterdziestoletniej historii najbardziej rock’n’rollowego zespołu na naszej scenie muzycznej. Zaczyna się – jak zawsze – od tego, że pewien chłopak z gitarą musiał uwierzyć dziewczynie, że potrafi pisać piosenki. Uwierzył, więc nadchodzi sukces, świat staje nagle u stóp, a potem wszystko wali się przez alkohol, kobiety, pychę i zły los. Ale to nie koniec. Jeśli nie poddać się kryzysom, smutkom, może nawet depresji i spojrzeć w oczy komuś, kto najważniejszemu w świecie, znowu można grać razem. Wtedy nadchodzi sukces, świat u stóp i pewność, że tym razem niczego już się nie da zepsuć.

Drugi powód – opowieść o poświęceniu


Druga opowieść jest o tym, ile trzeba dać od siebie, żeby udźwignąć emocje i pragnienia innych ludzi. Jak wejść na Mount Blanc, torując w śniegu, żeby ktoś mógł w kinie zobaczyć najtrudniejszą polską filmową produkcję. Chorujesz, boli cię brzuch, głowa i gardło, chcesz się cofnąć, ale nie zrobisz tego, bo nie możesz zawieść przyjaciół. I musisz wypełnić powołanie, choćby trzeba było iść po bandzie, po krawędzi, po kalderze tego wulkanu jakim jest osobowość artysty.

Trzeci powód – opowieść o miłości


To romantyczna historia, wsiadasz do pociągu, wpadasz do WARS-u na schabowego, a tam siedzi ona i choć wszystko was dzieli – wiek, doświadczenie, temperament, czas, bo zaraz przecież trzeba będzie wysiadać – wiesz że to właśnie ona i mówisz jej, że to tylko raz w życiu. A potem macie dzieci, sukcesy, szczęście, poczucie sensu. Cezary Pazura opowiada jak jest i dlaczego trzeba o to dbać. Dodatkiem niejako do tej historii jest niezwykle osobista opowieść Mariusza Wilczyńskiego, autora rewelacyjnego filmu „Zabij to i wyjedź z tego miasta” o jego pożegnaniu z rodzicami. Nie, nie jest o smutku. Jest o nadziei.

Czwarty powód – opowieść o walce

Czwarty powód dla którego warto mieć nowy numer ELLE Man to prowokacyjny materiał o ludziach, którym nie można po prostu powiedzieć, że alkohol rujnuje życie, bo są ludźmi sukcesu – prezesami firm albo współwłaścicielami giełdowych spółek, czasami nawet tych ze stu najbogatszych. A jednak każdego wieczora sięgają po szklaneczkę whisky i nie potrafią uwierzyć, że maja problem.

Piąty powód – opowieść o stylu

Piąty powód wcale nie jest ostatnim, bo nie zapominamy o naszym modowym DNA. Mamy świetne wiosenne inspiracje. Wydaje się, że pandemia dobrze podziałała na kreatywność projektantów i zawrócili z drogi przekombinowanych stylizacji na szlak wygodnych, ekologicznych ubrań, w których będziemy mogli odnaleźć się, kiedy już to wszystko wreszcie minie. Albo się zaszczepimy. Mamy coś na festiwale, kilka pomysłów w barwach wiosny, ale przede wszystkim coś do czego wasi bliscy będą się lubili przytulić bez maseczki.