Pharrell Williams to jedna z największych ikon stylu we współczesnej popkulturze. Nic dziwnego, że na jego styl ubierania wpływ mają topowi światowi projektanci. Williams przez lata pokazywał się w dużym kapeluszu projektu Vivienne Westwood, po czym sam zaprojektował kolekcję nakryć głowy. Autor hitu „Happy” ma na swoim koncie także kilka współprac z markami streetwearowymi, w tym kilka kolekcji butów dla Adidasa. Teraz muzyk po raz kolejny odnowił tę współpracę i w ramach linii Crazy BYW X “Gratitude/Empathy” zaprojektował dla marki buty, które na pewno nie pozostawią obojętnym żadnego sneakheada! Uwierzcie nam, że nie sposób przejść obok nich obojętnie!

Pharrell Williams znów projektuje buty dla Adidasa

Pierwszy model Pharella z linii Crazy BYW X “Gratitude/Empathy" pokazał się na stronie marki jeszcze na początku grudnia zeszłego roku. Teraz adidasomaniacy będą mogli cieszyć się drugim projektem Williamsa, w którym czerń zastąpiła biel. Reszta - różnokolorowe panele i kauczukowe obicia butów - pozostały na swoim dotychczasowym miejscu. Dodatkowym znakiem rozpoznawczym nowych sneakersów Adidasa są hasła "Gratitude" i "Empathy", które dają się odczytać z języków zaprojektowanych przez Williamsa butów.

Białe Adidasy z linii Pharrell Williams Crazy BYW X “Gratitude/Empathy” będą dostępne już od 29 marca 2019. Będziesz mógł je kupić w wybranych sklepach oraz w Internecie. Szacowana cena tych kosmicznych sneakersów to 250 dolarów, czyli ok 950 złotych. Pokusicie się na nie czy taka odsłona twórczości Pharrella Williamsa to nie jest to, co lubicie najbardziej?