W sezonie jesień zima 2019 w kolekcji Levi’s® pojawiają się kolejne wersje spodni taper, ze szczególnym naciskiem na modele 502™ Taper oraz 512™ Slim Taper. Obydwa kroje są zyskały ogromną popularność wśród mężczyzn, dzięki czemu stały się jednymi z najszybciej rozwijających się modeli w historii marki Levi’s®, a model 511™ z wąską nogawką, pozostawiającą przestrzeń dla ruchu, stanowi podstawę garderoby każdego mężczyzny.

Advanced Stretch

Zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie styl i komfort przez cały rok. Linia performance nieustannie rozwija się w oparciu o modele, które wszyscy znają i uwielbiają. Wykonane są z zaawansowanych materiałów z wykorzystaniem innowacyjnych technik produkcji. Wykorzystana w modelach 502™ Taper, 510™ Skinny, 511™ Slim i 512™ Taper zaawansowana wersja stretchu jest o wiele bardziej elastyczna i daje znacznie więcej komfortu.

Cool Technology

Wykorzystanie materiałów z technologią szybkiego odprowadzania wilgoci umożliwia zachowanie niskiej i komfortowej temperatury nawet w największym upale. Dodatkowo specjalnie zaprojektowana bawełna szybko schnie, co umożliwia wykorzystanie modelu Performance także podczas uprawiania sportu.

Warm Technology

W tym sezonie jeszcze mocniej pracujemy nad tym, aby zapewnić każdemu komfort i ciepło. Dzięki naszej najnowszej innowacji w ramach linii Performance – Total Warmth, która zatrzymuje ciepło ciała poprzez wykorzystanie technologii izolującej, niska temperatura już nie będzie straszna. Technologia ta została przetestowana pod kątem stopnia przenikania ciepła, aby zapewnić komfort w zimne dni.