Kampania Mango na sezon wiosna/lato 2019

Zdjęcia do najnowszej kampanii promującej kolekcję Mango Man na sezon wiosna/lato 2019 wykonał fotograf Ben Weller. Za scenerię sesji posłużyło mu kultowe miejsce, jakim jest Venice Beach w Los Angeles. W kadrach artysty uchwyceni zostali model, aktor i przedsiębiorca Patrick Schwarzenegger oraz surfer i model Luke Stedman. Sesję promująca kolekcję na wiosnę i lato 2019 cechuje nowoczesny styl, zgodny ze stylem życia współczesnego mężczyzny.

Kim jest Patrick Schwarzenegger?

Patrick Schwarzenegger - syn jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów filmów akcji, Arnolda Schwarzeneggera i dziennikarki (związanej z rodziną Kennedych) Marii Shriver - urodził i wychował się w Los Angeles. Model od lat bierze czynny udział w wielu projektach kulturalnych i biznesowych, a od czasu premiery filmu „Midnight Sun” z Bellą Thorne w 2018 roku stale pracuje nad nowymi filmami, z których większość ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Nie mamy wątpliwości, że jest to jego czas!

Kolekcja męską Mango na sezon wiosna/lato 2019 podkreśla charakter marki wyrażony w nowoczesnym stylu i wyszukanych tkaninach. Hiszpański brand oferuje elegancko-casualowy mix w połączeniu z dżinsem, strojami w stylu safari i surferskim, których odcienie oscylują wśród neutralnych kolorów takich jak biel, krem i khaki.

Ubrania, takie jak oversizowe trencze czy przepasane parki w militarnym wydaniu, przeplatają się z prostym t-shirtami hawajskimi koszulami czy spodniami w kratkę. Wraz z nową kolekcją marka wprowadza także pierwsze garnitury wykonane z łatwych w pielęgnacji materiałów, które można samodzielnie czyścić i prasować w domu. Wśród akcesoriów znajdziemy między innymi polaryzowane oraz inspirowane stylem vintage okulary przeciwsłoneczne oraz sneakersy wykonane ze 100% naturalnej skóry.

Mango Man na sezon wiosna/lato 2019 - zdjęcia

Jak Patrick Schwarzenegger prezentuje się w kampanii Mango na sezon wiosna lato 2019? Sprawdź koniecznie w naszej GALERII--->