Do Mikołajków pozostało już niewiele dni, wiec warto już teraz pomyśleć o prezencie. Jesteśmy świadomi tego, że wybór mikołajkowego upominku dla swojego partnera nie zawsze jest taki prosty, jak się może wydawać. Jednak w przypadku mężczyzn zawsze sprawdzają się akcesoria, które spełniają dwa kryteria – są praktyczne i stylowe. Oczywiście najważniejszą kwestą w przypadku takich dni jak Mikołajków jest po prostu pamięć – prezent stanowi jedynie przyjemny dodatek. Ale może być przy okazji czymś, co zostanie z twoim mężczyzną na dłużej.

Oczywiście opcji na prezent jest cała masa, ale można sprawę uprościć i zawęzić listę do trzech akcesoriów, które zawsze się sprawdzają – paska, portfela i rękawiczek wykonanych ze skóry.

Prezent na Mikołajki – portfel skórzany męski

Dobrej jakości portfel ze skóry dla mężczyzny to coś, co posłuży na lata. Nie tylko jako niezbędny przedmiot codziennego użytku, ale także gustowny dodatek męskiej garderoby. Każda pani, która zdecyduje się na ten prezent wyśle przy okazji sygnał do swojego partnera, że zależy jej nie tylko na jego komforcie i bezpieczeństwie, ale także na odpowiednim wizerunku. Jaki portfel wybrać? Oczywiście gama kolorystyczna u panów nie jest szczególnie rozwinięta, ale wcale nie musi być – czerń i brąz to niezawodne wybory, ale można też postawić na portfel o granatowym kolorze.

Prezent na Mikołajki –pasek skórzany męski

Pasek do spodni to rzecz tak powszechna, że każdy z nas posiada przynajmniej jedną sztukę. Najlepiej mieć przynajmniej dwie w różnych kolorach – najbezpieczniejszymi wyborami są czarny i brązowy pasek. Są to najbardziej uniwersalne kolory, które sprawdzą się w różnych stylizacjach. Na rynku znajdziemy paski z różnych materiałów, ale najlepiej postawić na te ze skóry. Pasek skórzany charakteryzuje nie tylko dobra jakość i odporność na zniszczenia, ale przede wszystkim elegancja, która dodaje jakości do naszego stroju. To dodatek, bez którego nie może obejść się żaden mężczyzna.

Prezent na Mikołajki – rękawiczki skórzane męskie

Rękawiczki to jeden z tych elementów, które noszą w zasadzie wszyscy. To nieodzowny dodatek, gdy robi się zimno. Może też być jak najbardziej stylowy. Za coś takiego możemy uznać właśnie rękawiczki skórzane. Mogą też pełnić funkcję dekoracyjną. I nie da się ukryć, że w tym aspekcie sprawdzają się idealnie. Rękawiczki skórzane w odcieniach czerni czy brązu są po prostu doskonałym uzupełnieniem dla eleganckiego płaszcza. Co więcej, fantastycznie współgrają z resztą elementów ze skóry – czy będzie to torba, czy buty. Taka spójność w stylizacji zawsze wysyła komunikat, że ich posiadacz ma pojęcie na temat mody. Więc twój partner na pewno ucieszy się na taki prezent.